پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

صادرات خودرو_سایپا_پراید وانت

صادرات محصولات سایپا به تاجیکستان، آذربایجان و نیجریه

معاون صادرات و امور بین الملل گروه خودرو سازی سایپادر راستای توسعه بازار صادراتی سایپا: درصدد هستیم تا با سایر کشورها نیز تفاهم نامه هایی در خصوص صادرات خودرو امضاء کنیم. صادرات محصولات سایپا به تاجیکستان، آذربایجان و نیجریه در شرف انجام است ولی افغانستان قوانین سخت گیرانه ای دارد. به گزارش پرشین خودرو: محسن […]

سهیل زنگنه
شنبه - ۴ مهر ۱۳۹۴

معاون صادرات و امور بین الملل گروه خودرو سازی سایپادر راستای توسعه بازار صادراتی سایپا: درصدد هستیم تا با سایر کشورها نیز تفاهم نامه هایی در خصوص صادرات خودرو امضاء کنیم. صادرات محصولات سایپا به تاجیکستان، آذربایجان و نیجریه در شرف انجام است ولی افغانستان قوانین سخت گیرانه ای دارد.

به گزارش پرشین خودرو: محسن جوان در خصوص مذاکرات جدی با برخی از کشورها برای صادرات محصولات سایپا، اظهار داشت: با کشورهای تاجیکستان، آذربایجان و نیجریه ( با توجه به اینکه پر جمعیت ترین کشور آفریقایی محسوب می شود‌) مذاکراتی در خصوص صادرات خودرو به صورت CBU داشته ایم که در صورت نهایی شدن صادرات محصولات این گروه خودروسازی به بازار این کشورها آغاز می شود.

معاون صادرات و امور بین الملل سایپا با بیان این مطلب خاطر نشان کرد: در راستای توسعه بازار صادراتی سایپا درصدد هستیم تا با سایر کشورها نیز تفاهم نامه هایی در خصوص صادرات خودرو امضاء کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای برای حضور در افغانستان نیز دارید یا خیر ؟ افزود: با توجه به اینکه واردات خودروهای دست دوم به افغانستان همچنان آزاد است این کشور نیز با توان بودجه ای که دارد ترجیح می دهد خودروهای دست دوم دنیا را با قیمت نازل وارد کند.

جوان خاطر نشان کرد: البته ما در مقطعی برای صادرات خودرو به افغانستان تلاش کردیم اما قوانین سخت گیرانه این کشور مانع از صادرات محصولات سایپا به افغانستان شد.

منبع: ایلنا

قیمت پراید و پژو صادراتی

سایپا رکورد صادرات پراید را شکست

برنامه ریزی سایپا برای افزایش صادرات

رشد باورنکردنی صادرات خودرو

برچسب‌ها : سایپاصادرات خودرو

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی