پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کرمان موتور_لوگو

تولید خودروهای 20 تا 30 میلیون توسط کرمان موتور

قیمت خودروهای کرمان موتور از ۴۴ میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان است اما کرمان موتور برنامه تولید خودروهای 20 تا 30 میلیون تومان را دست دارد. به نقل از ایلنا، سید حسین مرعشی (موسس کرمان موتور) با بیان اینکه […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۶ مهر ۱۳۹۴

قیمت خودروهای کرمان موتور از ۴۴ میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان است اما کرمان موتور برنامه تولید خودروهای 20 تا 30 میلیون تومان را دست دارد.

  به نقل از ایلنا، سید حسین مرعشی (موسس کرمان موتور) با بیان اینکه کلیه محصولات کرمان خودرو تولید داخل است و چینی نیست، اظهار داشت : در گروه خودروسازی سایپا و ایران خودرو محصولات چینی هم تولید می شود و در حال حاضر کلیه قطعات پژو 206 چینی است اما به عنوان خودروی داخلی شناخته می شود.

  وی در پاسخ به این پرسش که آیا در مجموعه کرمان خودرو کارگر چینی نیز کار می کند یا خیر؟، افزود: کارگر چینی در کرمان خودرو نداریم  و همه کارکنان ما ایرانی هستند.

  مرعشی در خصوص میزان تولیدات این شرکت، گفت: در سال 93 تولیدات کرمان خودرو نسبت به سال 92 با 230 درصد رشد همراه بود و برای امسال پیش بینی ما رشد 80 درصدی تولیدات بود اما با توجه به شرایط موجود به این برنامه دست نخواهیم یافت و تنها 20 درصد افزایش تولید خواهیم داشت .

  وی دلیل این موضوع را محدودیت های بازار عنوان کرد و گفت: قیمت خودروهای ما از 44 میلیون تومان به بالاست این در حالی است که عمده بازار خودروی ایران در رنج قیمتی 20 تا 30 میلیون تومان است .

  مؤسس کرمان خودرو تصریح کرد: نرخ خودروهای ما نیز در دسته خودروهای متوسط قرار دارد اما برنامه تولید خودروهای بین 20 تا 30 میلیون تومان را دست داریم و باید به سمت ظرفیت های جدید حرکت کنیم.

  تعویض خودرو دست دوم با نو توسط سایپا

  امضا قرارداد همکاری انجمن‌ قطعه سازان ایران و فرانسه

  صادرات محصولات سایپا به تاجیکستان، آذربایجان و نیجریه

  جوابیه کرمان موتور به اعتراض مشتریان

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی