كاميونت فوتون سايپاديزل ۳ ستاره كيفي کسب کرد

مدير كيفيت شركت سايپاديزل گفت: برنامه‌های گسترده سايپاديزل براي افزايش كيفيت در محصولات غير اروپايی به بار نشست و بر اساس اعلام شركت بازرسی كيفيت و استاندارد ايران، كاميونت فوتون توانست با بهبودهای ايجاد شده در فرآيند توليد، موفق به كسب ۳ ستاره كيفيت شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

علي پيركلخوران مدير كيفيت شركت سايپاديزل اظهار کرد:‌ حدود يكسال از آغاز پروژه افزايش كيفيت محصولات غير اروپايي در سايپاديزل مي‌گذرد كه در اين راستا، كاميونت فوتون از تك ستاره كيفي، ابتدا به دو ستاره و هم اكنون به ۳ستاره ارتقاء يافت.

وي تصريح كرد: بنابر اعلام شركت بازرسي كيفيت و استاندارد ايران (ISQI)، كاميونت فوتون با ارتقاي نمره منفي عملكردي طي دو ماه از 14.28 به 11.82 موفق به كسب ۳ستاره كيفي شد كه دستاوردي مناسب براي محصول تجاري غير اروپايی سایپادیزل به شمار مي‌آيد.

مدير كيفيت سايپاديزل، سابقه درخشان اين شركت در نهادينه كردن مقوله كيفيت در سازمان و توليد محصولاتي مطابق با آخرين فناوری روز دنيا را مهم‌ترين علت‌ دستيابي به اين موفقيت دانست و يادآور شد: تجربه بيش از نيم قرن همكاري با شركت‌هاي مطرح توليد كاميون در دنيا، زيرساخت‌هاي مناسب توليد، دانش فني و مهندسي كاركنان و استفاده بهينه از توانمندي‌هاي داخلي و در نهايت تبديل تهديدات به فرصت‌ها، از جمله مؤلفه‌هاي موفقيت در ارتقاي كيفي محصول فوتون محسوب مي‌شوند.

انتهای پیام/

افتتاح خط تولید مجموعه طبق تیبا در مگاموتور

اولین سری کوییک آر توسط پارس خودرو تحویل مشتریان شد

آماده‌باش زنجيره تامين سايپا براي توليد انبوه “رهام”

سمند ال ایکس امروز با قیمت 87 میلیون و 700 هزار تومان به فروش رسید

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!