شرایط فروش 5 محصول ایران خودرو ویژه دهه فجر

گروه صنعتی ایران خودرو برنامه دارد تا از ۱۲ بهمن ۹۸ (آغاز دهه فجر) فروش ۵ محصول خود را با موعد تحویل در سال ۱۳۹۹ آغاز نماید. پیش از این این شرکت، موعد تحویل برخی محصولاتش را نیمه دوم سال ۱۴۰۰ اعلام می کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بر اساس بخشنامه ۴۲۷۶ سازمان فروش ایران خودرو، مشتریان می توانند در روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ از ساعت ۱۱ صبح به وبسایت فروش ایران خودرو مراجعه نمایند و با در نظرگیری قوانین پیش فروش خودرو، اقدام به ثبت نام یکی از محصولات نمایند. در این طرح فروش قوانین قبلی پیش فروش ها در نظر گرفته شده است.

ایران خودرو دوازده بهمن ۹۸ پیش فروش پژو ۲۰۶ تیپ ۲ و پژو ۴۰۵ SLX را برگزار می کند. همچنین ۱۳ بهمن ماه پیش فروش سمند LX EF7، پژو پارس سال و پژو ۲۰۷i دنده ای بر قرار است. طبق اعلام این شرکت خودروهای ثبت نامی بخشنامه ۴۲۷۶ در بهمن ماه ۱۳۹۹ به دست مشتریان خواهد رسید. همان طور که در بخش های مختلف بخشنامه فروش ایران خودرو مشخص است، همچنان در سال ۹۹ تولید خودروهای این شرکت بدون برگشت آپشن های حذف شده ادامه خواهد داشت. کروز کنترل، رینگ آلومینیومی، سنسور پارک، ترمز دیسکی عقب و برخی جزئیات دیگر در ماه های گذشته از برخی محصولات ایران خودرو حذف شده اند.

گزارش خودرو

این شرکت اعلام کرده که با اجباری شدن استاندارد آلایندگی یورو ۵، خودروهای مدل ۱۳۹۹ به بعدش را با این ویژگی به مشتریان تحویل خواهد داد. در حال حاضر تولید پژو ۲۰۶ تیپ ۲ با پیشرانه یورو ۵ آغاز شده و به گفته مدیرعامل ایران خودرو در هفته های آتی، پیشرانه TU5 و EF7 با این استاندارد همراه خواهند شد.

شرایط فروش محصولات ایران خودرو

شرایط فروش محصولات ایران خودرو 2

انتهای پیام/

فروش اقساطی 2 محصول ایران خودرو از 10 بهمن ماه

فروش فوری کوییک آر از امروز آغاز شد

لزوم بازنگری در روند پیش فروش و فروش خودرو

شرایط فروش کوییک آر اعلام شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!