وزیر کشور سوار بر شیلر

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور از محصولات شرکت بهمن دیزل در وزارت کشور بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مراسم رونمایی از ۵ هزار و ۱۷۸ دستگاه انواع ماشین‌آلات عمرانی، خدماتی و تجهیزات ساخت شرکت‌ها و کارخانه‌های داخلی طرف قرارداد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، ۱۲ بهمن ماه و در نخستین روز از دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی سال ۹۸ با حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در وزارت کشور انجام شد.
در این مراسم رحمانی فضلی از مینی بوس شیلر، سحر و کامیونت ایسوزو با کاربری آتش نشانی بازدید کرد و ضمن استقبال از تولید داخل مینی بوس شیلر و امکان خدمات در شبکه گروه بهمن، فعالیت های انجام شده در داخلی سازی شیلر را تحسین کرد و در خصوص امکان گازسوز شدن این خودرو پرسید که محمد محمدی مدیرعامل بهمن دیزل برنامه های آینده را تشریح کرد.

محمدی با اشاره ویژگی های مینی بوس شیلر گفت: مینی بوس شیلر مجهز به 18 صندلی بوده که می‌توان چیدمان آن‌ها را تغییر داد و از دیگر امکانات آن می‌توان به ترمز تمام بادی، ترمز ABS و بخاری سالنی و مستقل اشاره کرد. این مینى بوس داراى فنربندى نرم، سیستم گرمایشى و سرمایشى مطلوب، ظرفیت باک ١٢٠لیتری است و امکان گازسوز شدن این محصول وجود دارد.

مدیرعامل بهمن دیزل ادامه داد: مینی بوس شیلر دارای موتور 3760 سی سی 4 سیلندر خطی سوپاپ بالا است که به لطف توربوشارژ از قدرت 141 اسب بخار بهره می‌برد. همچنین در تمامی مجموعه‌های اصلی این محصول شامل بدنه و تریم خودرو، سیستم تعلیق، رینگ، تایر، دسته سیم، سیستم تهویه مطبوع، ساخت پلتفرم و… داخلی شده است.

شرکت بهمن دیزل پس از تحریم‌ها و قطع ارتباط با شرکای تجاری، به بومی سازی و تولید دو پلتفرم شیلر (کامیونت و مینی بوس) دست یافت و توانست آن ها را به تولید انبوه رساند که در چند روزه آینده کلید سپاری این محصولات انجام و همچنین روند توسعه تولید در سایت 2 شرکت بهمن دیزل طی مراسمی تشریح خواهد شد.

انتهای پیام/

طرح هوای پاک گروه بهمن با مراجعه حداکثری مشتریان به پایان رسید

بهمن دیزل نشان داد اعتماد به بخش خصوصی واقعی سبب رونق تولید می گردد

حضور گروه بهمن، كروز و رايزكو در مراسم تشییع سردار شهید سلیمانی

سهم گروه بهمن در هوای پاک کشور

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!