داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر، گام دیگر بهمن دیزل در راستای رونق تولید

هدایت اله جمالی پور امروز ضمن شرکت در مراسم رونمایی از کاربری آتش نشانی ساخت بهمن دیزل، از محصول داخلی سازی شده کامیونت و مینی بوس شیلر، خطوط تولید و سایت 2 این شرکت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

هدایت اله جمالی پور در در حاشیه مراسم رونمایی از کاربری آتش نشانی ساخت بهمن دیزل ضمن تبریک ایام بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی و تشکر از سرمایه گذاران گروه بهمن گفت: گروه بهمن به عنوان یک شرکت موفق خصوصی با همه ی مشکلات ناشی از تحریم های بین المللی توانست گام های موثری در راستای تولید بردارد و با داخلی سازی محصولات خود سبب پیشرفت کشور شود.

جمالی پور با تاکید بر حمایت از بخش خصوصی اظهار کرد: رویکرد و سیاست دولت حمایت از بخش خصوصی و افزایش تولیدات داخل است، چرا که بودجه اصلی دولت صرف زیرساخت های کشور می شود و باید برای رونق و بهبود اقتصاد کشور از تولید در بخش خصوصی بهره گرفت. امروز شاهد آن هستیم که بیشتر پیشرفت های کشور در حوزه بخش خصوصی است و از آن ها به ویژه شرکت بهمن دیزل که جزء افتخارات صنعتی کشور هستند، باید حمایت ویژه شود

استاندار قزوین ادامه داد: تجربه اقتصاد دولتی برای کشور ما تجربه موفقی نبوده است و همه ی واحد هایی که در اختیار دولت هستند، دچار ضرر و خسارت شده اند، ما باید اعتماد و تلاش کنیم که بخش خصوصی در کشور ما با سرعت بیشتری رونق گیرد و امور تولید برای رونق آن به دست خصوصی سپرده شود.

جمالی‌پور تولید خودرو و قطعه‌سازی را از شاخصه‌های مهم تولیدی استان قزوین در حوزۀ صنعت دانست و بیان کرد: با توجه به عملکرد بسیار بالای بهمن دیزل در این حوزه که جزء افتخارات صنعتی کشور است، باید حمایت ویژه از آن شود و در همین راستا برای تحولات شگرف این مجموعه در سال آینده، همه ی بانک ها و دستگاه های اجرایی در خدمت رسانی به این مجموعه کوتاهی نخواهند کرد.

گزارش خودرو

وی با اشاره به داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر تصریح کرد: بهمن دیزل از تحریم ها به خوبی استفاده کرد و توانست با بکارگیری نیروهای متخصص، علاوه بر اشتغالزایی در این مجموعه، دو محصول کامیونت و مینی بوس شیلر را داخلی سازی کند و به تولید انبوه رساند و ظرفیت های داخل این شرکت رو به رشد است.

استاندار قزوین در خصوص حمایت و استفاده از تولید داخل گفت: همه ی ما باید در راستای حمایت از تولید داخل، از نمونه های بومی سازی شده به جای نمونه های وارداتی آن استفاده کنیم، به همین جهت در استان قزوین در صورت نیاز به خودرو در ناوگان حمل و نقل شهری و همچنین در حوزه خودروهای سنگین از نمونه های داخلی مانند شیلر بهمن دیزل استفاده می کنیم.

وی با اشاره به اشتغالزایی در این شرکت خاطرنشان کرد: شرکت بهمن دیزل به عنوان یکی از شرکت های موفق تولید کننده خودروهای سنگین و مسافربری که از صنایع مادر و مهم کشور است، سبب به کار افتادن چرخ تولید و اشتغالزایی بسیار بالا برای جوانان کشور شده است که در چشم انداز نه چندان دور با این روند رشد، محصولات خود را به خارج از کشور صادر خواهد کرد.

انتهای پیام/

سال آينده توسعه محصول خواهيم داشت

هنوز اعتماد كافي به بخش خصوصي وجود ندارد/ بهمن ديزل رو به توسعه حركت مي كند

طرح خدماتی استقبال از بهار، هدیه گروه بهمن در 67 سالگی تاسیس

وزیر کشور سوار بر شیلر

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!