تخفیف های ویژه برای مالکان خودروهای ب ام و و مینی

نمایندگی خدمات پس از فروش 121 پرشیاخودرو در بلوار ارتش تهران با ارائه تخفیف های ویژه برای مشتریان آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

به عنوان بخشی از برنامه‌های گسترده پرشیاخودرو در زمینه ارائه سرویس‌های برتر به مالکان محصولات ب ام و و مینی، نمایندگی خدمات پس از فروش 121 پرشیاخودرو در بلوار ارتش تهران با ارائه تخفیف های ویژه برای مشتریان آغاز به کار کرد.

پرشیاخودرو در راستای گسترش خدمات خود و برای پاسخگویی بهتر به مالکین ب.ام.و و مینی به ویژه در شمال و شمال شرق تهران، از مدتی قبل جانمایی و تجهیز یکی از مجهزترین مراکز خدمات پس از فروش در این منطقه را در دستور کار قرار داده بود و در همین راستا، نمایندگی خدمات پس از فروش 121 پرشیاخودرو در هفته جاری در بلوار ارتش تهران آغاز به کار کرد.

پرشیاخودرو در دو سال گذشته خدمات جدیدی را به مالکین ب.ام.و و مینی ارائه کرده است اما در کنار این خدمات، توسعه شبکه خدمات پس از فروش نیز همواره در دستور کار این شرکت بوده و آغاز به کار نمایندگی بلوار ارتش نیز بخشی از این توسعه است.

نمایندگی 121 پرشیاخودرو در مجموعه خودرویی خوشرو واقع در انتهای بلوار ارتش (جنب پادگان 401) در کنار ارائه خدمات پس از فروش محصولات ب.ام.و و مینی، تمامی سرویس‌های جانبی از جمله خدمات تخصصی تیونینگ، فروش اکسسوری و لایف استایل، قطعات، بسته‌های تمدید گارانتی و BSI را نیز عرضه می‌کند. به مناسبت آغاز به کار این نمایندگی مشتریان می توانند از 19 بهمن تا 2 اسفند به مدت دو هفته از 20% تخفیف برای خرید بسته های گارانتی و BSI، 25% تخفیف برای خرید لایف استایل و اکسسوری، تا 25% تخفیف برای خرید قطعات، تا 20% تخفیف برای خدمات تیونینگ، 30% تخفیف خرید اکسسوری خودرو و تا 30% تخفیف برای خرید رینگ و تایر و چک 12 گانه رایگان خودرو بهره مند شوند.

مالکین محصولات ب.ام.و و مینی جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۰۲۱۲۲۹۶۱۶۶۱ و یا 02122964237 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

افتتاح فروشگاه قطعات یدکی پرشیا خودرو در تهران/ پرشیا خودرو چراغ برقی شد!

فعالیت رسمی پرشیا خودرو کلاسیک بزودی آغاز می شود

ارتقای جایگاه و صیانت از خودروهای کلاسیک ب.ام.و

طرح یلدا پرشیا خودرو تا 7 دی ماه تمدید شد

خدمات متمایز پرشیا خودرو برای مالکان خودروهای کلاسیک ب ام و و مینی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!