دادستان مرکز سیستان و بلوچستان از شرکت کروز جهت همکاری در آزادسازی 20نفر از زندانیان جرایم غیرعمد سیل زده استان تقدیر کرد

دادستان زاهدان از فراهم شدن زمینه آزادی ۲۰ نفر از محکومین مالی و زندانیان جرایم غیر عمد، با کمک ۱۴۰ میلیون تومانی شرکت صنایع تولیدی کروز خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حجت‌الاسلام والمسلمین علی موحدی راد دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان از فراهم شدن زمینه آزادی ۲۰ نفر از محکومان مالی و زندانیان جرایم غیر عمد در روز‌های اخیر خبر داد.

وی در تشریح این مطلب گفت: محکومینی که آزاد می‌شوند از خانواده‌هایی هستند که در جریان سیل اخیر در استان منازلشان آسیب دیده بود.

دادستان مرکز سیستان و بلوچستان در پایان ضمن تقدیر از حضور فعالانه خیرین در کمک به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد اظهار کرد: زمینه آزادی این افراد با کمک ۱۴۰ میلیون تومانی شرکت صنایع تولیدی کروز فراهم شده است.

گفتنی است؛ شرکت صنایع تولیدی کروز در سه سایت تولیدی خود در تهران انواع قطعات خودرو تولید می کند و توانسته با استفاده از دانش و تخصص مهندسان و نخبگان کشور، بسیاری از قطعات پیشرفته خودرو از جمله ECU، ACU ایربگ، مالتی مدیا و… را بومی سازی کند که سبب کاهش خروج ارز و میزان وابستگی به خارج از کشور شده است.

انتهای پیام/

حضور کروز در نمایشگاه بین المللی موتور تهران

گام های موثر کروز منجر به داخلی سازی بسیاری از قطعات حساس در کشور شده است

کروز و رایزکو در داخلی سازی پیشتاز هستند

حضور کروز در نخستین رویداد فن‌آورانه برای کمک به افزایش سطح بومی سازی قطعات خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!