رعايت استانداردهای كاهش آلايندگی با مديريت سبدی دی اكسيد كربن

يازدهمين همايش بين‌المللي موتورهاي درون‌سوز با قرائت بيانه‌اي 13بندي و تشكيل كارگروه مشترك با حضور مراكز تحقيقاتي موتور خودرو، دانشگاه‌ها و شركت‌هاي دانش‌بنيان با هدف تدوين و بازنگري استانداردها و قوانين حمايتي در راستاي حفاظت از محيط زيست به كار خود پايان داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

يازدهمين همايش بين‌المللي موتورهاي درون‌سوز و نفت با همكاري گروه صنعتي ايران خودرو، سازمان حفاظت از محيط زيست، سازندگان قطعات و مجموعه مربوطه درحوزه موتور خودرو و سازمان‌هاي دانش‌بنيان با رويكرد تعامل صاحبان فن‌آوري نوين در موتورهاي مجهز به فن‌آوري پاشش مستقيم، پايه گاز طبيعي، تمام برقي، دورگه و سوخت‌هاي جايگزين برگزار شد.

در مراسم اختتاميه اين همايش بيانبه‌اي در 13 بند قرائت شد كه از نكات مهم اين بيانيه مي‌توان به اهداف راهبردي اقتصادي پايدار، ‌رونق توليد، رعايت استانداردهاي كاهش آلايندگي با مديريت سبدي دي اكسيد كربن صورت گيرد، اشاره كرد.

تدوين استاندارد آلايندگي خودروهاي گازسوز متناسب با اثرات آلايندگي متصاعد شده مطابق با ويژگي‌هاي سوخت پاك از ديگر نكات بيانيه اختتاميه همايش بين المللي موتورهاي درو ن‌سوز و نفت است.

همچنين در اين بيانيه عنوان شده با تاكيد مديرعامل ايران خودرو، كارگروه مشتركي با حضور مراكز تحقيقاتي موتور خودرو، دانشگاه ها، شركت‌هاي دانش‌بنيان و با محوريت انجمن علمي موتور ايران با هدف تدوين و بازنگري استانداردها و قوانين حمايتي در راستاي حفظ محيط زيست تشكيل شود. اين كارگروه مسئوليت همكاري مراكز صنعتي و دانشگاهي، پيگيري و اجراي طرح‌هاي علمي و پژوهشي را در راستاي اجراي نقشه راه قواي محركه براساس اسناد بالادستي را برعهده خواهد گرفت.

انتهای پیام/

آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو

ارايه خدمت به مشتريان ايران خودرو لحظه‌اي متوقف نمي‌شود

قدرداني وزارت بهداشت از اقدامات پيشگيرانه ايران خودرو درخصوص ويروس كرونا

موتور اي‌اف‌پلاس سال آينده به بهره‌برداری می رسد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!