راه‌اندازی خط تولید گیربکس اتوماتیک در شهریورماه ۹۹

خط تولید گیربکس اتوماتیک با ظرفیت تولید سالانه ۲۵۰ هزار دستگاه در شرکت نیرو محرکه به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

داود اسماعیل پور مدیر عامل شرکت نیرومحرکه در بازدید مدیر عامل ایران خودرو و هیات همراه از خطوط تولید این شرکت گفت: با سرمایه گذاری صورت گرفته، این خط تولید شهریور ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی ظرفیت تولید شرکت نیرو محرکه را روزانه دوهزار و ۵۰۰ دستگاه انواع گیربکس اعلام کرد و اشاره کرد: تا پایان سال جاری تولید این شرکت به ۳۲۵ هزار دستگاه می رسد.

اسماعیل پور تاکید کرد: تولید گیربکس‌های دستی و اتوماتیک شش دنده در این شرکت با آخرین فن‌آوری روز و با کیفیت بالا صورت می‌گیرد.

مدیر عامل شرکت نیرومحرکه از چهار پروژه جدید طراحی و تولید گیربکس در برنامه های راهبردی این شرکت خبر داد و اظهار کرد: این شرکت در راستای نقشه راه توسعه محصول و گیربکس ایران خودرو آماده هر نوع همکاری است.

در ادامه فرشاد مقیمی مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو از فعالیت‌های انجام شده در نیرومحرکه قدردانی کرد و افزود: از کار‌های نو و خلاقانه حمایت می کنیم.

وی در خصوص تامین گیربکس اتوماتیک و بومی سازی فن آوری آن تصریح کرد: مطالعات بازار نشان می دهد که حداقل ۵۰ درصد نیاز بازار به گیربکس های اتوماتیک است و بر همین اساس بومی‌سازی فن آوری تولید گیربکس اتوماتیک در نقشه راه توسعه محصول ایران خودرو دیده شده است.

مقیمی در خصوص گیربکس نیمه اتوماتیک اظهار کرد: طراحی و ساخت این نوع گیربکس برای خودروهای اقتصادی در شرکت نیرو محرکه انجام می‌شود.

مدیر عامل ایران خودرو تاکید کرد: اگر توان تولید هر قطعه‌ای که در کشور وجود دارد باید از واردات آن جلوگیری شود تا نهضت داخلی سازی قطعات تداوم داشته باشد.

همچنین قبادی معاون استانداری قزوین نیز گفت: ۳۰ درصد از قطعات مورد نیاز خودروسازان در این استان تامین می‌شود.

وی نیرو محرکه را از افتخارات استان قزوین دانست و بر توسعه شهرک تخصصی تولید قطعه در استان تاکید کرد.

انتهای پیام/

ایران خودرو به زودی 9 محصول جدید معرفی می کند

بازدید مدیر عامل ایران خودرو از مراحل طراحی و تولید نخستین نمونه گیربکس شش سرعته

ایران خودرو مسیرهای ارایه غیرحضوری خدمات فروش به مشتریان را اعلام کرد

ارايه غيرحضوري خدمات فروش ايران خودرو به مشتريان براي مقابله با شیوع ویروس کرونا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!