پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

جنرال موتورز

رقابت جنرال موتورز در عرصه خودروهای خودران

جنرال موتورز ، در سال آینده یک خودروی خودران رونمایی خواهد کرد. در یک نشست سرمایه گذاران ، مدیران جنرال موتورز اعلام کردند که این خودروساز، یک شورولت خودران را برای سال آینده آماده خواهد کرد. جنرال موتورز برای فناوری این خودرو با شرکتهای متخصص نرم افزار همکاری خواهد کرد و بودجه مالی مورد نیاز از […]

javankhodro
یکشنبه - ۱۲ مهر ۱۳۹۴

جنرال موتورز ، در سال آینده یک خودروی خودران رونمایی خواهد کرد.

در یک نشست سرمایه گذاران ، مدیران جنرال موتورز اعلام کردند که این خودروساز، یک شورولت خودران را برای سال آینده آماده خواهد کرد.

جنرال موتورز برای فناوری این خودرو با شرکتهای متخصص نرم افزار همکاری خواهد کرد و بودجه مالی مورد نیاز از برنامه کاهش هزینه سه ساله ای که فعالیتهای تولیدی و اداری را پوشش می‌دهد، تامین خواهد شد.

این اقدام رقابتی در برابر شرکتهایی مانند تسلا و گوگل می باشد که برنامه‌هایشان برای خودروهای خودران در مرحله پیشرفته ای قرار دارد.اما جنرال موتورز اعلام کرده است برتری اش در صنعت خودرو به این شرکت در برابر رقیبانی که سعی می‌کنند هوش مصنوعی برای پیش بینی جهت حرکت خودرو و شرایط جاده طراحی کنند، دست پیش می‌دهد.

جنرال موتورز

مایک آبلسون، نایب رییس جنرال موتورز در بخش مدیریت برنامه در این باره اظهار کرد: هیچ کس همه چالشهای فناوری را حل نکرده است.

این شرکت اعلام کرده است قصد دارد فناوری برای راحت‌تر کردن اشتراک خودرو طراحی کند و دو برنامه آزمایشی در نیویورک و فرانکفورت برای تست برنامه‌ها و راه‌های اشتراک خودرو به اجرا گذاشته است.

جنرال موتورز قصد دارد یک برنامه شهری وسیع را در سال 2016 در آمریکا اجرا کند با اینهمه این خودروساز شهر مورد نظر را مشخص نکرده است.جنرال موتورز همچنین در پی بحران رسوایی تقلب فولکس واگن که احتمال تشدید مقررات اروپا را مطرح کرده است، به نگرانی های سرمایه گذاران درباره خودروهای دیزلی پاسخ داد.

مدیران این شرکت اعلام کردند آماده اند تضمین کنند خودروهای دیزلی این شرکت طبق استانداردهای سخت گیرانه‌تر خواهند بود و از این رو قوانین جدید مربوط به استانداردهای آلایندگی تاثیری بر هزینه‌ها نخواهد داشت.

 

دیدگاه خود را بنویسید

نظرات کاربران

کیوسک مطبوعاتی