جزئیات روند فعالیت مراکز معاینه فنی تهران/ معاینه فنی خودروها تا 15 اردیبهشت اعتبار دارد

مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران بیان کرد: تمامی مراکز معاینه فنی پایتخت در یک شیفت کاری با کمترین پرسنل در حال فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان هستند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمدرضا گویا مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران در تشریح آخرین وضعیت فعالیت ستاد معاینه فنی با توجه به شرایط کرونایی پایتخت با اشاره به اینکه فعالیت ستاد معاینه فنی در بخش خدمات خودرویی تقسیم بندی می‌شود، گفت: در حال حاضر در ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران با یک شیب نزولی با کمترین تعداد پرسنل، مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان هستیم.

مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران افزود: آمار‌ها نشان می‌دهد پس از شیوع کرونا در پایتخت، تعداد مراجعات شهروندان برای دریافت خدمات به میزان ۸۰ درصد کاهش پیدا کرده است.

گویا اشاره کرد: پس از اعلام این خبر از سوی پلیس که به دلیل شرایط موجود معاینه فنی خودرو‌ها تا تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه اعتبار دارد و میزان مراجعات شهروندان به مراکز معاینه فنی به شدت کاهش پیدا کرد، اما باید به این نکته اشاره کنم که کارکنان مراکز معاینه فنی بر اساس شیوه نامه‌های وزارت بهداشت و با استفاده از ماسک و دستکش در حال انجام فعالیت هستند و این مراکز به شکل مستمر از سوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و شهرداری‌های مناطق ضد عفونی می‌شود.

وی تصریح کرد: تمامی مراکز معاینه فنی پایتخت در یک شیفت کاری با کمترین پرسنل در حال فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان هستند.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

کاهش 8 درصدی مراجعه به مراکزمعاینه فنی طی 9 ماه گذشته

واحد سیار معاینه فنی تک خطه، موفق به دریافت لوح تقدیر شد

اعمال حدود مجاز جدید آزمون آلایندگی در مراکزمعاینه فنی

برخورد جدی ستاد معاینه فنی خودرو با مراکز متخاطی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!