تمدید معاینه فنی خودروها تا 15 اردیبهشت ماه

مدیرعامل ستاد فنی خودرو‌های تهران گفت: خودروهای فاقد معاینه فنی تا 15 اردیبهشت ماه اعمال قانون نمی شوند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسین مقدم مدیرعامل ستاد فنی خودرو‌های تهران در پاسخ به این سوال که معاینه فنی برای خودرو‌ها در شرایط کنونی الزامی است یا خیر؟ تصریح کرد: معاینه فنی برای کلیه خودرو‌های در حال تردد یک الزام است، اما سردار هادیان فر در روز‌های پایانی سال گذشته اعلام کردند که خودرو‌های فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعمال قانون نمی‌شوند.

مدیرعامل ستاد فنی خودرو‌های تهران بیان کرد: دوربین‌های راهنمایی و رانندگی در سطح شهر همچون گذشته موارد را ثبت می‌کنند؛ اما در این شرایط خودرو‌های فاقد معاینه فنی تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعمال قانون و جریمه نخواهند شد.

گزارش خودرو

وی با اشاره به ازدحام شدید در مراکز معاینه فنی به دلیل مشمول شدن ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار خودرو برای مراجعه به این مراکز در اسفند و فروردین ماه هر سال گفت: برای جلوگیری از ازدحام در مراکز معاینه فنی این فرصت داده شد تا در یک بازه زمانی بیشتری نسبت به معاینه فنی خودرو اقدام کنند.

مقدم با اشاره به فعالیت همه روزه کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران از ساعت ۸ صبح تا ۱۶:۳۰ اشاره کرد: ما حسب بخشنامه وزارت بهداشت و شهرداری تهران، اقدامات گسترده‌ای درخصوص فاصله گذاری اجتماعی انجام دادیم از جمله اینکه خطوط امنی را در سالن مراکز و بخش‌های دیگر مشخص کردیم تا مردم فاصله ایمنی را نسبت به یکدیگر رعایت کنند.

انتهای پیام/

5 مرکز ستاد معاینه فنی خودروهای تهران فردا دایر است

نقش اساسی معاینه فنی در کنترل آلودگی هوا

7 میلیون خودرو هنوز به مراکز معاینه فنی مراجعه نکرده اند

سرویس دهی 2 مرکز معاینه فنی خودرو 24 ساعته شد

افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی در فصل تابستان

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!