پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رنو_داستر_renault_duster

فروش اقساطی رنو در طرح ویژه پاییز طلایی

نماینده رسمی رنو فرانسه، در طرح ویژه پاییز طلایی رنو فروش اقساطی محصولات خود را با شرایط مناسب آغاز کرد. نگین خودرو اعلام کرد: محصولات این برند اروپایی با شرایط پرداخت بسیار متنوع و در طرح اقساطی، با تسهیلات 30 تا 50 میلیون تومانی عرضه می‌شوند. سفران شش سیلندر که خودروی لوکس رنو است از […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱۳ مهر ۱۳۹۴

نماینده رسمی رنو فرانسه، در طرح ویژه پاییز طلایی رنو فروش اقساطی محصولات خود را با شرایط مناسب آغاز کرد.

نگین خودرو اعلام کرد: محصولات این برند اروپایی با شرایط پرداخت بسیار متنوع و در طرح اقساطی، با تسهیلات 30 تا 50 میلیون تومانی عرضه می‌شوند. سفران شش سیلندر که خودروی لوکس رنو است از بیشترین تسهیلات در این طرح بهره‌مند شده و با تسهیلات 50 میلیون تومانی و بازپرداخت 12 ماهه به علاقه‌مندان عرضه می‌شود. پس از سفران، رنو داستر یعنی پر فروش‌ترین شاسی بلند اروپایی رنو که توانسته بسیاری از گواهینامه‌های ایمنی بین‌المللی را کسب کند با 48 میلیون تومان تسهیلات عرضه شده و خریداران می‌توانند در دوره ۱۲ ماهه اقدام به بازپرداخت بدون بهره کنند. این میزان تسهیلات با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه نیز ارائه می‌شود.

شکوهی، مدیر بازاریابی شرکت نگین خودرو گفت: شرایط ویژه فروش محصولات رنو در فصل پاییز تا 22 مهرماه امسال ادامه دارد و پس از آن تمدید نخواهد شد. وی همچنین افزود: رنو فلوئنس‌دستی که به عنوان نسل جدید مگان، در ارزیابی اخیر شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران (ISQI) توانست رتبه نخست رضایت‌مندی مشتریان را در حوزه کیفیت خودرو به‌دست آورد و بالاتر از محصولاتی از قبیل کیا سراتو، MG350، میتسوبیشی لنسر و هیوندا I20 قرار گیرد، در این طرح با شرایط جذاب اقساطی به فروش می‌رسد.

فلوئنس خودروی اروپایی است که با ظرفیت موتور 2000 سی سی و گیربکس دستی 6 سرعته به بازار عرضه می‌شود و در روش اقساطی، این خودرو با بهره‌بردن از تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی و با دور بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه عرضه می‌شود. دیگر محصول اصلی این طرح، خودروی سفران ۲۰۰۰ سی سی است که در فروش اقساطی با تسهیلات ۴۰ میلیون تومانی با دوره بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون بهره و ۲۴ ماهه قابل ثبت‌نام است.

مدیر بازاریابی شرکت نگین‌خودرو با بیان اینکه خودروها به صورت 20 و 30 روز کاری تحویل مشتریان خواهد شد اعلام کرد: قیمت اعلام شده برای تمامی محصولات قطعی است و در این طرح تمامی محصولات نگین‌خودرو با پنج سال یا 150 هزار کیلومتر گارانتی عرضه می‌شود‌.

طرح پس خرید ایرتویا ، ابتکاری دلنشین

 فروش لیزینگی تویوتا رافور (مهر 94)

فروش نقدی محصولات کیا با افزایش قیمت (مهر 94)

شرایط پیش فروش محصولات برليانس (مهر 94)

 

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی