پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

لوگو رنو

رنو فرانسه از ادامه همکاری با دانگ فنگ چین صرف نظر کرد

شرکت خودروسازی رنو اعلام کرد از همکاری مشترک با شرکت دانگ‌ فنگ موتور در این کشور خارج می‌شود. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو شرکت خودروسازی رنو اعلام کرد به‌دلیل آمار ضعیف فروش محصولاتش در چین از همکاری مشترک با شرکت دانگ‌ فنگ موتور در این کشور خارج می‌شود تا مانع از زیان‌دهی خود شود. […]

سبحان قالیباف
چهارشنبه - ۲۷ فروردین ۱۳۹۹

شرکت خودروسازی رنو اعلام کرد از همکاری مشترک با شرکت دانگ‌ فنگ موتور در این کشور خارج می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت خودروسازی رنو اعلام کرد به‌دلیل آمار ضعیف فروش محصولاتش در چین از همکاری مشترک با شرکت دانگ‌ فنگ موتور در این کشور خارج می‌شود تا مانع از زیان‌دهی خود شود.

طی چند سال اخیر رنو دومین خودروسازی است که از یک برنامه عظیم همکاری مشترک در چین خارج شده است. رنو البته تصریح کرده است با ماندن در دیگر برنامه‌های همکاری مشترک کماکان حضور خود را در چین، بزرگ‌ترین بازار خودرویی جهان ادامه خواهد داد،

با این حال دانگ‌فنگ بزرگ‌ترین شریک رنو در بازار این کشور بود. اما این همکاری مشترک در سال ۲۰۱۹ تنها توانست تا ۱۸ هزار و ۶۰۷ دستگاه خودرو را در چین به فروش برساند که بسیار کمتر از ظرفیت تولید آن یعنی سالانه ۱۱۰ هزار خودرو بود.

به علاوه در سال ۲۰۱۹ این برنامه همکاری مشترک ۲۱۲ میلیون دلار زیان عملیاتی را نیز گزارش کرد. دانگ فنگ ۵۰ درصد سهم رنو را در این پروژه همکاری مشترک خریداری خواهد کرد.

انتهای پیام/ منبع: ذنیای اقتصاد

پژو سیتروئن و رنو فرانسه عنوان خودروساز بی ارزش را دریافت کردند

کراس اوور بعدی رنو، برقی خواهد بود

کری خوانی تازه نفس های دیروز/ مقایسه مگان و مزدا 3

خواب های طلایی!/ مقایسه رنو ساندرو استپ وی و برلیانس کراس موتور جدید

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی