مکمل آزادراه همت-کرج در چه تاریخی افتتاح می شود؟

به گفته معاون رئیس جمهور تصریح کرد: با شهردار کرج توافقی صورت گرفت که دولت نیز بخشی از تعهدات را قبول کند تا بتوانیم قبل از اتمام سال جاری کمربند شمالی کرج را به پایان برسانیم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور اظهار کرد: آزاد راه همت به کرج که با حضور رئیس جمهور در اواخر سال گذشته افتتاح شد، جهت استفاده بهینه و توزیع ترافیک به پروژه مکمل کمربند شمالی کرج نیاز دارد.

وی اشاره کرد: بر این اساس با شهردار کرج توافقی صورت گرفت که دولت نیز بخشی از تعهدات را در خصوص این پروژه قبول کند تا بتوانیم قبل از اتمام سال جاری کمربند شمالی کرج را به پایان برسانیم.

نوبخت گفت: در ارتباط با نوسازی حمل و نقل عمومی کرج نیز از سوی شهردار درخواستی مطرح شد که مورد موافقت قرار گرفت.

وی افزود: استاندار البرز برای تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های استان به ویژه قطار شهری و همچنین آزادراه آبیک- چرمشهر نیز درخواست‌هایی مطرح کردند که امید است در سال 99 با تزریق اعتبار لازم، این پروژه های مهم را تکمیل کنیم.

معاون رئیس جمهور بیان کرد: امید است مثل سال گذشته برای البرز و با توجه به توانایی‌های استان البرز، در تعاقب دو آزادراهی که می‌توانست توزیع ترافیکی که مردم شریف و نجیب و صبور البرز تحمل می‌کردند را بر عهده بگیرد، با تکمیل این پروژه ترافیک را از درون کرج به کمربند شمالی کرج و آزادراه تهران – قزوین هدایت کنیم.

وی گفت: برای اینکه بتوانیم از پروژه همت بهترین بهره برداری را داشته باشیم درصدد تسریع در تکمیل کمربند شمالی کرج هستیم و توافق لازم صورت گرفت.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

اتمام ممنوعیت ترددهای بین استانی بعد از یک ماه/ تردد در محورهای مواصلاتی در جریان است

عوارض آزادراه ها براساس میزان پیمایش مسیر اخذ می شود

دریافت نقدی عوارض آزادراهی ممنوع شد

نیمی از قطعه دوم آزادراه تهران-شمال تا کمتر از 2 سال آینده ساخته می شود

نرخ عوارض آزادراه بسیار گران است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!