کاهش 1.8 درصدی ترددها نسبت به روز گذشته در جاده های برون شهری

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٢٦٨ شمار فعال در جاده های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ١.٨ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

گزارش این مرکز از آخرین وضعیت جاده‌های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت خبر می‌دهد.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار-تهران محدوده شهرقدس خبر می‌دهد.

بر اساس اعلام مرکز مدیریت راهها از آخرین وضعیت جوی هم اکنون بارش باران در برخی از جاده های استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل،گیلان و خراسان رضوی آغاز شده است.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٢٦٨ شمار فعال در جاده های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ١.٨ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه ها اضافه میکند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٢.٨و اوج تردد بین ساعت‌های 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعت‌های 4 تا 5 صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند.

آزادراه تهران – شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا 15 خرداد، از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه‌های هوشمند، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

انتهای پیام/

ترافیک سنگین در 2 محور شهریار و کرج به سمت تهران/ تردد در دیگر جاده ها روان است

افزایش 12 درصدی تردد در محورهای برون شهری نسبت روز قبل

افزایش 15 درصدی تردد در محورهای برون شهری

کاهش 4.2 درصدی ترددها در جاده ها نسبت به روز گذشته

جاده اصلی شهرستان سوادکوه متحمل خسارت 110 میلیون تومانی شد

افزایش 9 درصدی تردد بین شهری

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!