بارش باران در جاده های شمالی کشور/ افزایش 1.3 درصدی تردد ها نسبت به روز گذشته

طبق گزارش مرکز مدیریت راه های کشور جاده های چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران و جاده هراز و آزادراه های تهران – شمال و قزوین – نیز بارانی است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور از آخرین وضعیت جاده های شمالی از تردد روان در جاده های چالوس، هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت مسیر رفت و برگشت خبر می دهد.

جاده های چالوس و فیروزکوه دارای بارش باران و جاده هراز و آزادراه های تهران – شمال و قزوین – نیز بارانی است.

آخرین وضعیت جوی نیز از بارش باران در استان های گیلان و مازندران حکایت دارد.

وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج – تهران حدفاصل ساسانی تا پل کلاک و ترافیک سنگین در محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس خبر می دهد.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار وگشت های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها به روال عادی در جریان است.

در شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ٢هزار ٢٩٥شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ١.٣ افزایش تردد را نشان می‌دهد.

گزارش مرکز مدیریت راه‌ها اضافه می‌کند که سهم وسایل نقلیه سنگین حدود ١٧.٨ درصد و اوج تردد بین ساعت۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

آزادراه تهران – شمال ( قطعه یک) ، واقع دراستان تهران نیز تا ۱۵ خرداد، از ساعت ۱۹ تا ۷ صبح روز بعد ، به‌ دلیل اجرای عملیات تکمیل سامانه های هوشمند، مسدود بوده و تردد از محورهای جایگزین کرج – چالوس، هراز و فیروزکوه انجام می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: ایرنا

افزایش 5 درصدی تردد ها در محورهای برون شهری

افتتاح 110 کیلومتر راه جدید تا پایان سال در سه استان

کاهش 1.8 درصدی ترددها نسبت به روز گذشته در جاده های برون شهری

ترافیک سنگین در 2 محور شهریار و کرج به سمت تهران/ تردد در دیگر جاده ها روان است

افزایش 12 درصدی تردد در محورهای برون شهری نسبت روز قبل

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!