پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

فرودگاه آمریکا

ترافیک هوایی دیگر به ظرفیت قبلی خود یعنی 100 درصد نخواهد رسید

به گفته مدیر ارشد شرکت هواپیماسازی بوئینگ، در بهترین حالت تا پایان سال جاری میلادی ترافیک هوایی جهان به ۵۰ درصد از ظرفیت قبلی خود خواهد رسید. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو دیو کالهون، مدیر ارشد شرکت هواپیماسازی بوئینگ به تازگی درباره وضعیت ترافیک هوایی و ایرلاین‌های فعال در سراسر جهان در مصاحبه و […]

سبحان قالیباف
سه شنبه - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹

به گفته مدیر ارشد شرکت هواپیماسازی بوئینگ، در بهترین حالت تا پایان سال جاری میلادی ترافیک هوایی جهان به ۵۰ درصد از ظرفیت قبلی خود خواهد رسید.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

دیو کالهون، مدیر ارشد شرکت هواپیماسازی بوئینگ به تازگی درباره وضعیت ترافیک هوایی و ایرلاین‌های فعال در سراسر جهان در مصاحبه و گفت‌وگوی با گزارشگر ان بی سی خاطر نشان کرده است: همانطور که پیشتر نیز برآورد شده بود، انتظار نمی رود ترافیک هوایی و پروازهای مسافری تا سپتامبر سال جاری میلادی حتی به یک چهارم یا ۲۵ درصد از ظرفیت قبلی خود برسد.

وی در ادامه سخنان خود افزود: چیزی که واضح و مسلم به نظر می رسد، آن است که ترافیک هوایی جهان دیگر به ظرفیت قبلی خود یعنی ۱۰۰ درصد نخواهد رسید. حتی رسیدن به ظرفیت ۲۵ درصد نیز در شرایط بحرانی کنونی که تقریبا هیچ پروازی میان مقاصد بین المللی صورت نمی گیرد، ایده آل به نظر می رسد.

در واقع، می توان گفت در بهترین حالت تا پایان سال جاری میلادی ترافیک هوایی جهان به ۵۰ درصد از ظرفیت قبلی خود خواهد رسید.

این مقام ارشد شرکت بوئینگ همچنین بر لزوم ایجاد اصلاحات و تغییر و تحولات جدی در زیرساخت‌های هوایی و مالی شرکت‌های هواپیمایی مختلف در سراسر جهان تاکید و عنوان کرد که ایرلاین های فعال کشورهای مختلف باید این مسئله را بپذیرند که حداقل تا یکی دو سال آینده با تبعات منفی ناشی از بحران پاندمی و ویروس کرونا مواجه خواهند بود و در همین راستا مجبور خواهند بود سیاست‌ها و استراتژی‌های جدیدی را در پیش بگیرند.

گوردون جاندرو، سخنگوی بوئینگ، پس از اظهارت کالهون تاکید کرده است که سخنان وی به طور کلی در خصوص وضعیت و آینده نامعلوم صنعت هوایی در جهان بوده و در خصوص ایرلاین مشخصی گفته نشده است.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

افت شدید درآمد ماهانه خلبانان/ میزان حقوق خلبانان در روزهای کرونایی

لغو محدودیت سفر به جزیره کیش

مقامات سازمان هواپیمایی به دنبال از سرگیری مجدد پروازهای عبوری

ایرلاین ها در سراسر دنیا تا سال 2023 نمی توانند قد راست کنند

تسهیلات وعده داده شده به ایرلاین های داخلی هنوز پرداخت نشده است

پرداخت 8 هزار میلیارد ریال هزینه استرداد بلیت به مسافران توسط ایرلاین های داخلی و خارجی

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی