پیوستن ایساکو به پویش همدلی کمک مومنانه

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری با تهیه بسته‌هایی حاوی ملزومات خوراکی به «رزمایش همدلی کمک مومنانه» پیوست.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو درمراسم طرح کمک های مومنانه گفت : شرکت ایساکو ، در راستای ایفای مسوولیت اجتماعی خود در ایام شیوع ویروس کرونا در کشور، با تهیه ۲۰۲۰ بسته معیشتی و ارسال آن به مناطق کم‌برخوردار کشور، به این پویش پیوست.

وی افزود : درراستای فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص حمایت از نیازمندان درایام کرونایی بسته های معشیتی درقالب رزمایش همدلی و کمک مومنانه به هفت استان کشور ارسال شد.

گزارش خودرو

براساس این گزارش ، کارکنان شرکت ایساکو کمک‌های نقدی خود را برای تهیه بسته‌های مواد غذایی شامل برنج، رب گوجه‌فرنگی، روغن، ماکارونی، تن‌ماهی و چای، با مشارکت جمعیت امام رضایی‌ها برای هموطنان ساکن در شهرها و روستاهای استان‌های کرمان (شهداد)، کرمانشاه(سرپل ذهاب)، آذربایجان شرقی (میانه) ، آذربایجان غربی (قطور)، لرستان (پلدختر)، خوزستان (دزفول) ، سیستان و بلوچستان (کنارک و جنگوگ چابهار) ارسال شدتا در این برهه حساس مرهمی بر دردها و رنج‌های ناشی از بیماری کووید 19 در این مناطق باشند.

شرکت ایساکو همواره سعی داشته، در کنار عمل به وظایف خود به عنوان متولی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو و ارائه خدمات با کیفیت به دارندگان محصولات این گروه صنعتی، در سایر عرصه‌های مردمی نیز حضور یابد و در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی خود شانه به شانه هموطنان در بلایای طبیعی، حوادث ناگوار و هر جا که نیاز به همراهی بوده است، حاضر شود.

همراهی با مردم سرپل ذهاب در زلزله سال 97 و کمک به بازسازی این منطقه، حضور فوری و پررنگ در کنار مردم سیل‌زده در نوروز 98، ارسال بسته‌های فرهنگی آموزشی «کاروان مهر» برای دانش آموزان روستاهای محروم در چند سال متوالی، اعلام آماده‌باش و آمادگی کامل برای خدمت‌رسانی در شرایط بحرانی و توزیع اقلام و ملزومات بهداشتی در دوره شیوع ویروس کرونا و… از جمله خدمات اجتماعی بوده که این شرکت افتخار انجام آن را طی سال‌های اخیر داشته است.

انتهای پیام/

کشف 387 دستگاه خودرو صفر کیلومتر در تهران

آغاز تولید آزمایشی نخستین خودرو ایرانی دربهمن ماه99

عرضه محصول جدید در بهمن/ افزایش تیراژ مسیر خرید ارزان

اجرای مستمر پروژه‌های بهبود در راستای ارتقای کیفیت محصولات

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!