بازدید مدیرعامل شهرک های صنعتی استان قزوین از کارخانه بهمن دیزل

حمیدرضا خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین و هیات همراه از کارخانه بهمن دیزل در شهرک صنعتی البرز واقع در استان قزوین بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین به منظور بررسی آشنایی با محصولات و کاربری های تولیدی از کارخانه بهمن دیزل تولید کننده انواع خودروهای تجاری و مسافری بازدید کرد.

خانپور با مراحل تولید و طرح های توسعه ای بهمن دیزل آشنا شد و از توانمندی‌های این مجموعه به عنوان یکی از بهترین شرکت های تولید کننده کامیونت با کاربری های متفاوت بازدید به عمل آورد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین ضمن اشاره به نظم حاکم در این مجموعه از برنامه تعامل با بهمن دیزل جهت خرید کامیونت با کاربری آتش نشانی سخن گفت.

با وجود شرایط سخت پس از تحریم های بین المللی صنعت خودرو، بهمن دیزل با ظرفیت های خود، مشکلات ناشی از آن را گذراند و توانست کار خود را توسعه دهد که امروز داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر و همچنین ساخت کاربری آتش نشانی نمایانگر نمونه ای از آن است و نوید بخش آینده روشن برای این مجموعه است.

در بخش ساخت کاربری که از سال 1395 به این مجموعه افزوده شد، با رعایت استانداردها و متناسب با نوع آن، انواع کاربری های خاص خدمات شهری، آتش نشانی، اتاق بارهای پنلی، کاربری های عمومی و خاص فلزی مطابق نیاز مشتری ساخته می شود.

انتهای پیام/

کاربری آتش نشانی، دستاورد دیگر بهمن دیزل در سال 98

بهمن دیزل با افزایش ظرفیت تولید شیلر به استقبال از بهار می رود

داخلی سازی کامیونت و مینی بوس شیلر، گام دیگر بهمن دیزل در راستای رونق تولید

سال آينده توسعه محصول خواهيم داشت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!