تشريح ويژگی ‌های یازده‌گانه طرح فروش فوق‌العاده سايپا

مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا با انتشار سومين اطلاعيه خود، ويژگي‌هاي طرح فروش فوق‌العاده اين گروه را تشريح كرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

براساس اطلاعيه منتشر شده، فروش فوق العاده خودرو كه اخيرا از سوي کمیته خودرو وزارت صنعت، معدن و تجارت با همكاري دو خودروساز بزرگ كشور به مرحله اجرا رسيده، به گونه‌اي طراحي شده است كه نقش واسطه‌ها در آن به حداقل برسد و خودرو به مصرف‌كننده واقعي عرضه شود.

در اطلاعيه مركز ارتباطات و امور بين الملل گروه خودروسازي سايپا ۱۱ ويژگي اين طرح فروش به شرح زير عنوان شده است:

۱- در طرح فروش فوق‌العاده، نقش واسطه‌ها به كمترين حد رسيده و خودرو به متقاضيان اصلی عرضه خواهد شد.

۲- واسطه‌ها از فرآيند ثبت‌نام خودرو كنار گذاشته می‌شوند، زيرا 10 محدوديت كاربردی و موثر براي ثبت نام محصولات در نظر گرفته شده است. اين محدوديت ها در اطلاعيه شماره يك مركز ارتباطات گروه خودروسازي سايپا تشريح شده است.

۳- متقاضياني كه در قرعه كشي اين طرح فروش انتخاب مي شوند، خودرو خود را (حداكثر) تا سه ماه بعد از ثبت‌نام تحويل خواهند گرفت.

۴- وب سايت فروش خودرو به مدت يك هفته و به صورت شبانه‌روزي فعال است و مشتریان با اشكالات ناشي از مراجعه بيش از اندازه كاربران براي ثبت نام خودرو مواجه نخواهند شد.

۵- متقاضيان و افرادي كه واجد شرايط براي ثبت‌نام خودرو هستند، يك هفته فرصت دارند تا نسبت به واريز وجه اقدام كنند.

گزارش خودرو

۶- زمان ثبت نام و واريز وجه در اين طرح هيچ تاثيري بر شانس برنده شدن نخواهد داشت و همه متقاضيان از شانس برابر برخوردار خواهند بود.

۷- قرعه‌كشي با حضور نمايندگاني از وزارت صنعت، معدن و تجارت و نهادهاي نظارتي و به صورت نرم افزاري انجام مي‌شود، به همين علت از سطح شفافیت و عدالت بالایی برخوردار خواهد بود.

۸- اسامي منتخبين و كساني كه موفق به خريد خودرو مي شوند به صورت عمومي اعلام خواهد شد و از اين نظر نيز صحت و سلامت اجراي طرح شفاف‌سازي خواهد شد.

۹- با توجه به فروش و تحويل ۲۵ هزار دستگاه خودرو در اين طرح، عرضه و تقاضا در بازار متعادل‌تر شده و به كاهش قيمت‌هاي كاذب در بازار منجر خواهد شد.

۱۰- به واسطه در رهن بودن سند، امكان فروش يا صلح خودروهاي عرضه شده وجود ندارد و همين عامل باعث كاهش واسطه گري در بازار خواهد بود.

۱۱- اين خودروها لزوما بايد تا سه ماه پس از تحويل براي انجام سرويس دوره‌اي اول با پيمايش ۵ هزار كيلومتر به نمايندگی‌هاي مجاز مراجعه كنند، در غير اين صورت گارانتي آنها باطل خواهد شد که این امر احتمال احتكار آنها را به صفر خواهد رساند.

انتهای پیام/

جزئيات مراحل ثبت نام خودرو در طرح جديد فروش فوق‌العاده

اعلام ۱۰ شرط خريد خودرو از سایپا

اعلام جزئيات شيوه جديد ثبت‌نام خودرو در گروه سایپا/ مشتريان عجله‌اي براي ثبت‌نام نداشته باشند

«شفافیتِ فرآیندها» و «عدالت در عرضه و توزيع» محور اصلي طرح جديد فروش خودرو در گروه سایپا است

شورای رقابت قیمت خودرو را ابلاغ کرد/ قیمت پراید 37 میلیون تومان

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!