اخراج 7 هزار نفر از بوئینگ تنها در یک هفته

شرکت هواپیماسازی بوئینگ اخیرا اعلام کرد: با توجه به بحران های مالی به وجود آمده بالاجبار باید در هفته جاری بالغ بر ۷۰۰۰ نفر را از این شرکت اخراج کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بوئینگ که بدون شک یکی از بزرگترین غول های هواپیماسازی در جهان به شمار می رود، به تازگی اعلام کرده که مجبور خواهد بود تعدیل نیروی انسانی خود را در ایالات متحده آمریکا آغاز کرده و در هفته جاری بالغ بر ۷۰۰۰ نفر را از این شرکت تحت تاثیر و تبعات منفی ناشی از شیوع گسترده و پاندمی کرونا و بحران های مالی به وجود آمده اخراج کند.

پیشتر نیز این شرکت اعلام کرده بود که در صورت عدم برون رفت بحران‌های مالی ناشی از پاندمی کرونا و افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی در جهان مجبور خواهد بود حدود ۱۶ هزار نفر را از کار، بیکار و اخراج کند.

بر اساس گزارش وب سایت simpleflying، تعدیل نیروی اجباری این شرکت حدود ۷۰۰۰ نفر را تحت تاثیر قرار خواهد داد که با تعدیل نیروی اختیاری در جمع به حدود ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر می رسد.

گزارش خودرو

بر اساس نامه ای که دیروز ، ۲۷ مه ۲۰۲۰ توسط دیوید کالهون، مدیر ارشد اجرایی شرکت بویینگ به کارکنانی که قرار است در هفته جاری تعدیل نیرو شوند، ارسال شده است، می توان دریافت که با توجه به اخبار پیشین، این خبر توسط بویینگ نیز به تایید رسیده است.

شرکت بوئینگ آمریکا که یکی از بزرگ‌ترین رقبای رقیب اروپایی خود به شمار می رود نقش بسیار پررنگی در حرکت چرخ اقتصاد ایالات متحده ایفا می کند و با تولید و عرضه مدل هواپیماهای مختلف و جدید، درآمدزایی و سودآوری قابل توجهی را کسب کرده و جز به اقتصاد این کشور می‌کند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

ترافیک هوایی دیگر به ظرفیت قبلی خود یعنی 100 درصد نخواهد رسید

16 هزار نفر از کارکنان بوئینگ باید با شغل خود خداحافظی کنند

آغاز به کار خط تولید بوئینگ 787

مجبوریم پول قرض بگیریم/ سال ها طول می کشد تا صنعت هوایی قد علم کند

موتور کارخانه بوئینگ روشن شد

بوئینگ هم در آستانه تعطیلی قرار گرفت

اسامی سرنشینان هواپیمای 737 بوئینگ اعلام شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!