ناگفته های دیدار عضو هیئت رئیسه مجلس با مدیرعامل سابق ایران خودرو

امیر آبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس دریک برنامه تلویزیونی از ناگفته های خود در دیدار با مدیرعامل سابق ایران خودرو پرده برداری کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

امیر آبادی فراهانی عضو هیات رئیسه مجلس در یک برنامه تلویزیونی بیان کرد: من یک جلسه ای با رئیس ایران خودرو داشتم و گفتم چرا اینطور می کنید و به ما بگوئید جریان چیست؟ می گوید ابتدا از منابع انسانی شروع کنید. منابع انسانی حرف اصلی را در شرکت می‌زند یا نه. آنهم در شرکتی که تخصصی است یعنی کار کاملاً از تخصص و علم و فناوری بیرون می آید. می گوید در این ده دوره مجلس قبل، فقط 8 هزار نفر از کارمندان ایران خودرو را نماینده ها معرفی کردند.

ایران خودرو چند پرسنل دارد؟

فکر کنم 50 هزار نفر است.

تقریبا یک پنجم. چون شرکت های وابسته زیاد دارد متفاوت آمار داده می شود. بعد می گوید چون نماینده مجلس پشت او بود باید در سطحی نگه داریم که راضی شود. نمی کنیم نماینده مجلس دنبال تحقیق و تفحص می رود. می گفت یک نماینده مجلس 300 نفر معرفی کرده است.

اسم نماینده را گفت؟

بله.

دوره چندم بود؟

این را ولش کنید. (می‌خندد). متاسفانه این وجود دارد. از بازار می گوید که سیاست های کلان بانک مرکزی و سیاست های کلان اقتصادی دولت، یکباره نقدینگی را به سمت ارز می برد، به سمت مسکن یا یکباره به سمت خودرو می برد. ایران خودرو چقدر تولید دارد که جواب این همه نقدینگی را بدهم؟ مانند سیل است که وقتی می آید همه را می زند و می برد. 7 میلیون نفر ثبت نام کردند و 5/4 میلیون قرعه کشی برای 25 هزار خودرو شد!

احتمالا مجلس یازدهم به این امر ورود می کند.

بله. حتماً. ان شاالله کمیسیون صنایع خوبی شکل بگیرد.

انتهای پیام/ منبع: دست خط

مسئولیت فروش احتمالی حواله خودرو های در رهن ایران خودرو، بر عهده مالک است

سند خودروهای پیش فروش یک ساله در رهن خودروساز خواهد بود

مراسم قرعه کشی پیش فروش یک ساله ایران خودرو امروز برگزار می شود

رشد پنج درصدی تولید در گروه صنعتی ایران خودرو/ سهم ۶۰ درصدی بازار خودروی سواری

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!