نخستین وبینار آموزش فنی ایساکو برگزار شد

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌ خودرو در راستای حمایت از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا، آموزش‌های فنی مورد نیاز کارشناسان شبکه نمایندگی‌های خود را برای نخستین بار به صورت وبینار برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

اولین وبینار آموزش فنی این مجموعه، در خردادماه امسال با موضوع «تعریف کلید هایما» برای کارشناسان فنی نمایندگی‌های منتخب برگزار شد.

بنابراین گزارش این آموزش به صورت مجازی و از طریق بسترهای آنلاین با بهره‌گیری از اساتید مجرب حوزه آموزش فنی ایساکو، فیلم‌های آموزشی و مستندات لازم برگزار می‌شود و امکان گفتگوی کارآموز و استاد در این زیرساخت به تفهیم و تعمیق مطالب کمک می‌کند.

این شرکت همه ساله متناسب با نیازسنجی از شبکه خدمات پس از فروش خود، دوره‌های آموزشی کاملی در حوزه‌های پایه، تخصصی و اصلی برای کارشناسان فنی نمایندگی‌ها در سراسر کشور برگزار می‌کند و در سال 98 نیز طبق برنامه‌ای مدون، حدود 300هزار نفر ساعت آموزش فنی برای کارآموزان خود برگزار کرد.

گزارش خودرو

این شرکت همچنین علاوه بر برگزاری وبینار و آموزش آنلاین در شرایط همه‌گیری بیماری کرونا، دوره‌های حضوری خود را برای کارکنان فنی نمایندگی‌ها که محل اقامت آن‌ها در شهر تهران و حومه بوده و نیاز به اقامت و تردد بین استانی ندارد، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی با ظرفیت 50درصدی برگزار می‌کند.

گفتنی است در دوره‌های حضوری طی دو نوبت صبح و ظهر از کارآموزان تب‌سنجی به عمل آمده و فاصله استاندارد افراد برای حضور در کلاس‌ها لحاظ می‌شود.

در پایان لازم به ذکر است هدف از برگزاری این دوره‌ها ارتقاء سطح دانش و مهارت پرسنل فنی نمایندگی‌های مجاز در عیب‌یابی و تعمیرات خودرو و در نهایت افزایش میزان رضایت مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو از خدمات پس از فروش است.

انتهای پیام/

سوئیچ اینرسی چیست و چه عملکردی در خودرو دارد؟

ایساکو در تعطیلات عید سعید فطر، همچنان آماده خدمت‌رسانی به هموطنان است

پیوستن ایساکو به پویش همدلی کمک مومنانه

توصیه ایساکو به مشتریان برای پیشگیری از مخاطرات قطعات تقلبی

ایساکو مهلت بازپرداخت مطالبات خود را به تعویق انداخت

ارائه خدمات نوآورانه ، افزایش سهم بازار قطعات وجلب رضایت مشتریان

ارائه خدمات نوین به مشتریان روی میز ایساکو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!