جهش تولید در شرکت کروز قابل مشاهده است

نماینده شهر میانه در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از شرکت صنایع تولیدی کروز بیان کرد: جهش تولید در شرکت کروز قابل مشاهده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مرتضی حسینی نیا، نماینده شهر میانه در مجلس شورای اسلامی از خطوط تولید قطعات خودرو شرکت صنایع تولیدی کروز در جاده مخصوص بازدید کرد. در این بازدید که مدیران گروه صنایع تولیدی کروز حضور داشتند، حسینی نیا از کارآفرینان این گروه صنعتی تجلیل وتشکرکرد.

حسینی نیا ضمن ابراز خرسندی از اینکه توانست ازاین مجموعه دیدن کند گفت: بسیار مفتخرم از اینکه تعداد زیادی از جوانان ما در این مجموعه به فعالیت می پردازند واز تواناییها و مهارت هایشان در راستای تولید ملی بهره می برند.

وی تولید قطعات خودرو را فعالیتی پیچیده دانست و گفت: در شرکت صنایع تولیدی کروز به همت کارکنان و مهندسین، قطعات بسیار ریز و اثر گذار در صنعت خودرو تولید می شود که این متخصصین بدون هیچگونه وابستگی و با خودکفایی کامل می توانند در صنعت خودرو گام بردارند.

گزارش خودرو

نماینده شهرستان میانه دربازدید از خطوط تولید کروزمحصولات تولیدی این مجموعه را از لحاظ کیفیت در سطح بسیار بالا ارزیابی کرد و گفت: کیفیت قطعات تولیدی این شرکت قطعه ساز تحسین بر انگیز است و کنترل کیفیتی که درخطوط تولیدی در حال اجراست نشان می دهد که توجه به کیفیت محصولات برای شرکت کروز از اهمیت بالایی برخوردار است و این یک نقطه مثبت در امر تولید محسوب می شود.

وی ضمن اشاره به منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت ازتولید ملی و جهش تولید اظهار کرد: جهش تولید به عینه در این مجموعه متصور و عملیاتی شده است و شواهد نشان می دهد که این شرکت قطعه ساز می تواند ظرفیت تولید بالایی را فراهم کند.

نظم، انضباط و ساختار منظم خطوط تولید کروزاز مواردی بود که حسینی نیا از آن به خوبی یاد کرد و گفت: درصنعت خودرو به دنبال آن هستیم که به صنعت روز دنیا تبدیل شویم و این قابلیت را در مجموعه کروز می توان دید.

وی ضمن ابراز امیدواری از اینکه مجلس یازدهم مصمم است تا در راستای تولید ملی ، جهش تولید و توانمندیهای داخلی نهایت حمایت را از تولیدکنندگان داشته باشد گفت: اطمینان می دهیم که حامی تولید کنندگان داخلی خواهیم بود. مجموعه کروز که یکی از بزرگترین تولیدکنندگان قطعات خودرو به شمار می آید از این مورد مستثنی نخواهند بود و کمک می کنیم که در صورت بروز مشکلات و موانع در زمینه تولید این شرکت، با آنها همراه باشیم.

انتهای پیام/

استخدام 1000 نفر نیرو متخصص، تکنسین و کارگر خطوط تولید در کروز

بزرگترین مرکز تحقیق و توسعه قطعات خودرو در کروز راه اندازی می شود

بروز و ظهور جهش تولید به معنای واقعی کلمه در کروز

تقاضای استخدام در کروز تنها از طریق سایت رسمی

کروز با تحویل به روز قطعات به ثبات قیمت بازار کمک کرد

صرفه جویی پنجاه میلیون دلاری با داخلی‌ سازی 3000 قطعه در کروز

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!