ترکیب کت و شلوار آمریکایی و ذات چینی/ محصول جدید فاو چین معرفی شد

بسترن B70 محصول جدید گروه خودروسازی فاو چین با پیشرانه 1.5 لیتری توربو شارژ و ظاهری مشابه با محصولات کادیلاک معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ممکن است تاکنون نام فاو B70 را نشنیده باشید، اما با دیدن این خودرو بدون شک برخی شباهت‌های طراحی را با خودروهای کادیلاک تشخیص خواهید داد.

سدان B70 جایگزین مدل کنونی محصولات فاو خواهد شد و توسط خودروسازنده Besturn Automobile به‌عنوان یکی از زیرمجموعه‌های گروه خودروسازی FAW در چین ساخته می‌شود.

خودرو بسترن B70 کاملا جذاب است و وقتی از جلو به آن نگاه کنیم، چراغ‌های جلو Y شکل بلافاصله ما را یاد مدل‌های مختلف کنونی کادیلاک می‌اندازد. درکنار چراغ‌های جلو، خودرو بسترن B70 از جلوپنجره عریض و گسترده‌ای بهره می‌برد.

بسترن B70 نمای پشت

گزارش خودرو

فاو بسترن B70 روی رینگ‌های ۱۹ اینچی نقره‌ای چندپره سوار می‌شود و دارای دستگیره‌های در هم‌سطح با بدنه است. چراغ‌های عقب L شکل نیز توسط نوار روشنایی برجسته به هم متصل می‌شوند. از جمله سایر موارد درخورتوجه می‌توان به لوگوی بزرگ بسترن روی صندوق عقب و سانروف بزرگ اشاره کرد.

به گزارش Autohome، خودرو بسترن B70 جدید دارای ۴،۸۱۰ میلی‌متر طول، ۱،۸۴۰ میلی‌متر عرض، ۱،۴۵۵ میلی‌متر ارتفاع و فاصله محوری ۲،۸۰۰ میلی متر است. گفته می‌شود که این سدان از پیشرانه ۱/۵ لیتری توربوشارژ با ۱۶۹ اسب‌بخار قدرت بهره می‌برد.

الهام گرفتن خودروسازان چینی از طراحی خودروهای غربی چیز جدید یا پنهانی نیست و سابقه طولانی دارد. کاملا واضح است که فاو طراحی خودرو جدید بسترن B70 را از مدل‌های فعلی کادیلاک گرفته است. بااین‌حال شباهت‌های طراحی آن به اندازه برخی خودروهای دیگر خارج از این کشور مانند G-Class نیست.

انتهای پیام/ منبع: زومیت

همکاری تویوتا و فاو برای راه اندازی یک کارخانه تولید خودروهای برقی

رونمایی از بسترن B30 در نمایشگاه خودرو مشهد

برادر کوچکتر آسا با دستی پر می آید/نگاهی به بسترن B30 محصول جدید گروه بهمن

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!