جنسیس G90 نسخه استارداست معرفی شد

نسخه استارداست سدان پرچم دار جنسیس که از ستارگان آسمان شب الهام گرفته شده برای سال 2021 معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

زمان زیادی از وارد شدن جنسیس G90 به‌روزرسانی‌شده به دنیای خودرو می‌گذرد. در حقیقت نسخه کاملا جدید سدان پرچم ‌دار جنسیس اولین ‌بار تقریبا هفت ماه پیش در نمایشگاه خودرو لس آنجلس ۲۰۱۹ وارد آمریکا شد.

این برند لوکس اکنون به سمت تولید مدل سال ۲۰۲۱ در حال حرکت است و قصد دارد نسخه ویژه‌ای به‌نام استارداست (Stardust) را راهی بازار کند.

مسلماً Stardust اسم بسیار جالبی برای خودرو به شمار می‌رود. نسخه استارداست جنسیس G90 پکیج بیرونی است که طبق گفته خودروساز کره جنوبی، از صحنه‌ی آسمان شب پر از ستارگان چشمک‌زن در بالای مراسم فرش قرمز الهام می‌گیرد؛ جایی که افراد مشهور روی فرش قرمز با چراغ‌های فلش دوربین‌های خبرنگاران مورد استقبال قرار می‌گیرند.

هر طور که دوست دارید این صحنه را تفسیر کنید، اما واقعیت این است که نسخه ویژه جنسیس G90 از نمای بیرونی دورنگ سیاه بهره می‌برد است که روکش متالیک در بالا و رنگ سیاه ویک (Vik) در پایین قرار دارد. این ترکیب، رنگ مرواریدی ایجاد می‌کند که در داخل نیز با صندلی‌های چرمی دورنگ و تزئینات چوبی خاکستری متالیک همراه می‌شود.

کابین جنسیس G90

گزارش خودرو

همانند سایر مدل‌های جنسیس G90، در سال ۲۰۲۱ نیز تجهیزات استاندارد اضافی به این نسخه ویژه اضافه خواهد شد. سیستم تعلیق کنترل تطبیقی و روشنایی هوشمند جلو این شرکت در مدل پایه گنجانده شده است که دومی نه‌تنها به‌طور خودکار می‌تواند نور بالا و پایین را تغییر دهد، بلکه قادر است بر حسب نیاز تغییراتی در تنظیمات میزان روشنایی ایجاد کند.

یکی از جدیدترین آپشن‌های مدل سال ۲۰۲۱ جنسیس، سیستم پیشگیری از برخورد عقب در هنگام پارک است. این سیستم می‌تواند اشیاء یا عابران پیاده را در پشت خودرو تشخیص داده و هشدار شنیداری منتشر کند و همچنین برای جلوگیری از تصادف به‌طور خودکار ترمز بگیرد. در نسخه سال ۲۰۲۱ همچنین شاهد مجموعه جدیدی از رینگ‌های اختیاری ۱۹ اینچی برای جنسیس G90 هستیم.

هنوز قیمت جنسیس G۲۰ مدل ۲۰۲۱ در نسخه‌های پایه و نسخه محدود استارداست مشخص نشده است. به‌نظر می‌رسد که این نسخه ارزان‌قیمت نخواهد بود؛ زیرا جنسیس تنها قصد دارد ۵۰ دستگاه خودرو با طرح بیرونی استارداست تولید کند.

جنسیس این مدل را برای بازار ایالات متحده آمریکا عرضه نمی‌کند و از ۲ ژوئیه تمام این ۵۰ نسخه Stardust به‌طور انحصاری در بازار کره جنوبی به فروش می‌رسند.

انتهای پیام/ منبع: زومیت

جت‌ها سینه خیز می‌روند!/ مقایسه ب ام و 740e، جنسیس G90، لکسوس LS500 و لینکلن کانتیننتال

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!