عرضه محصول جدید آمیکو در سال جاری

گروه صنعتی آمیکو علاوه بر آغاز فروش 2 محصول پیکاپ و کامیونت از روز شنبه قصد دارد تا محصول جدیدی که در حال تولید آن است در سال جاری به بازار عرضه کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فروش 2 محصول پیکاپ و کامیونت «ام ۵۲ آمیکو» از روز شنبه آغاز شده است. اما «آمیکو» علاوه بر ارائه این 2 محصول، با قیمتی که چندان از نرخ ارز متأثر نیست، محصول جدیدی نیز در حال تولید دارد که در امسال عرضه خواهد شد.

در همین راستا معاون فروش آمیکو با اشاره به این که در حال حاضر گروه صنعتی آمیکو روی فروش پیکاپ و کامیونت ام ۵۲ متمرکز شده است اظهار کرد: اکنون، پیکاپ با قیمت ۴۹۸ میلیون تومان در رنگ سفید قابلیت فروش دارد. کامیونت ام ۵۲ نیز با رنگ سفید با قیمت ۲۰۸ میلیون تومان و رنگ زرد با قیمت ۲۱۴ میلیون تومان قابل عرضه به مصرف کنندگان است.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت نهایی با توجه به محدودیت های قیمت گذاری، صرفه اقتصادی خواهد داشت و به بیان دیگر، قیمت نهایی محصول برای آمیکو راضی کننده است بیان کرد: سعی می کنیم قیمت ها با رشد ارز تقریباً سنخیت نداشته باشد چون اگر بخواهیم متناسب با نرخ ارز اقدام به قیمت گذاری کنیم آن قدر تفاوت افزایش وجود دارد که با کاهش قدرت خرید مصرف کننده ها مواجه خواهیم شد. بنابراین مجبور هستیم بیش ترین بار فشار جا به جایی ارز را خود شرکت آمیکو به دوش بکشد. سعی می کنیم با قیمت ارز افزایش قیمت ندهیم.

وی همچنین در پاسخ به این که با توجه به افزایش قیمت نهاده های تولید قیمت گذاری به چه صورت خواهد بود گفت: در واقع، یک رشد فزاینده در قیمت ارز ایجاد شده است که ما نمی توانیم قیمت ها را به طور میانگین هم‌سو کنیم. در حال حاضر، قیمت محصولات آمیکو با قیمت هایی که پیش از سال جدید داشتیم تفاوت چندانی نکرده است.

گزارش خودرو

معاون فروش آمیکو

همچنین معاون فروش گروه صنعتی آمیکو درباره زمان بندی برای دستیابی به اهداف داخلی سازی تصریح کرد: دستورالعمل افزایش داخلی سازی از سوی وزارت صنایع ابلاغ شده است که باید براساس آن نسبت به سال گذشته ۵ درصد داخلی سازی بیش تر داشته باشیم. در همین زمینه، بخش داخلی سازی شرکت نیز هر روز و هر روز قطعات را شناسایی می کند و بهترین را در اختیار قطعه سازان قرار می دهد. همچنین با توجه به قراردادهای خوبی که با قطعه سازان بسته ایم، این رشد داخلی سازی از آن چه وزارت صنایع پیش بینی و ما را برای رسیدن به آن ملزم کرده است بیش تر خواهد بود و با سرعت بیش تری این کار در حال انجام است.

محمدی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه ای برای ورود به کلاس های دیگر خودروها دارید، به عنوان مثال، پیکاپ های کوچک تر تولید کنید و یا به سراغ تولید خودروهای سواری بروید تشریح کرد: خودرو ۲۶۳۱ مجوزها را پاس کرده است و به زودی آماده تولید خواهد شد. در سال ۹۹ نیز برای پیکاپ آسنا اتوماتیک برنامه های خوبی داریم و می توانیم امسال آن را عرضه کنیم. به همین منظور، در حال اخذ مجوزها و پاس کردن استانداردهای لازم هستیم تا بتوانیم آن را نیز در دستور کار قرار دهیم و سبد محصولات مان را تکمیل کنیم.

انتهای پیام/ منبع: اسب بخار

درخواست گروه صنعتی آمیکو از مردم/ برای سلامتی یکدیگر ماسک بزنیم

عمق داخلی سازی آسنا به 27.8 درصد رسید

علت تمایر برند آمیکو از سایر رقبا چیست؟

16 خرداد روز جهانی محیط زیست/ آمیکو آسنا دوست دار محیط زیست

همکاری آمیکو و هلال احمر برای کمک به مناطق محروم

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!