پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نیسان پاترول

بازگشت نیسان پاترول به خاورمیانه

پرفورمَنس نیسان این روزها خیلی پرکارتر شده و تلاش می کند تابا ارتقای محصولات خود ، اسم‌ورسمی در بازارهای سرتاسر دنیا داشته باشد. نیسمو با اینکه تاکنون در برنامه‌های آموزشی کمپانی هم مسئولیت‌های مهمی بر عهده داشته، اما اخیرا با ایفای نقش در توسعه و تولید مدل اسپرت جوک نیسمو وارد مسیر ذاتی خود شد […]

javankhodro
سه شنبه - ۲۱ مهر ۱۳۹۴

پرفورمَنس نیسان این روزها خیلی پرکارتر شده و تلاش می کند تابا ارتقای محصولات خود ، اسم‌ورسمی در بازارهای سرتاسر دنیا داشته باشد.

نیسمو با اینکه تاکنون در برنامه‌های آموزشی کمپانی هم مسئولیت‌های مهمی بر عهده داشته، اما اخیرا با ایفای نقش در توسعه و تولید مدل اسپرت جوک نیسمو وارد مسیر ذاتی خود شد و به‌نوعی در دنیای خودرو جا افتاد. به‌تازگی هم رسماً وارد بازار خاورمیانه شده و اولین فعالیتش در این حوضه رونمایی از پاترول نیسمو به‌عنوان زیرشاخه موتوراسپرت و ارتقادهنده محصولات نیسان بوده است.

نیسان پاترول نیسان پاترول

سَمیر کِرفان (Samir Cherfan) مدیر نیسان خاورمیانه در اظهارنظر خود می‌گوید: نمی‌توانستیم برندمان را بدون حضور پاترول وارد خاورمیانه کنیم چون هرچه که باشد اقبال خوبی در این منطقه دارد و بین سایر محصولات نیسان خیلی توی چشم است.معرفی پاترول ارتقا یافته و آمدن نیسمو به این بخش از بازار خودرو ، مدرک خوبی برای اثبات تعهد ما در ارائه لذت رانندگی پرهیجان و دل‌چسب برای تمامی مشتریانمان است.

گرچه پاترول نیسمو هنوز خیلی از خودروهای تقویت‌شده موجود در دبی و دیگر شهرهای عرب نشین فاصله دارد اما هنوز هم موتور 5.6 لیتری 8 سیلندر 428 اسب بخاری‌اش که 28 اسب بخار قوی‌تر از پاترول استاندارد است برای دوستداران آدرنالین در حد متوسط گزینه بسیار خوبی خواهد بود.

نیسان پاترول

به قولِ نیسمو این پاترول الهام گرفته از مدل‌های مسابقه‌ای می باشد و پیشرانه‌ی به‌اصطلاح Takumi-Tuned آن به همراه آئرودینامیک بهبودیافته، رینگ‌های آلیاژی فورَج کاری شده 22 اینچی و سامانه تعلیق بیلشتِین (Bilstein) ارتقا یافته توسط نیسمو مجموعه‌ای نیست که صحبت کردن در مورد آن سخت باشد.

به نقل از پدال

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی