طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت مقرون به صرفه برند پرشیا ساین

مشتریان پرشیا خودرو و صاحبان خودرو های ب ام و مدل X3 (E83 سال های 2003 تا 2010 ) و مدل سری 5 (E60 مدل سال های 2003 تا 2010) می توانند با مراجعه دفترمرکزی پرشیا خودرو و تمامی نمایندگی های مجاز این شرکت، از طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت مقرون به صرفه برند پرشیا ساین بهره‌مند گردند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

در طرح جدید شرکت پرشیا خودرو که در راستای ارائه خدمات و قطعات با کیفیت و مقرون به صرفه انجام می پذیرید، خودروهای ب ام و مدل X3 (E83 سال های 2003 تا 2010 ) و مدل سری 5 (E60 مدل سال های 2003 تا 2010) می توانند با مراجعه دفترمرکزی پرشیا خودرو و تمامی نمایندگی های مجاز این شرکت، از طرح بازدید 12 گانه رایگان و تعویض لنت مقرون به صرفه و با کیفیت برند پرشیا ساین استفاده نمایند.

محصولات برند پرشیا ساین از قطعات اورجینال و باکیفیت شرکت های همکار و مورد تایید گروه ب‌ام‌و تامین شده و با قیمتی مناسب تر در اختیار مشتریان قرار می گیرد. همچنین با نصب قطعات برند Persia sign در هر یک از شعب خدمات پس از فروش شرکت پرشیا خودرو، قطعات و خدمات عرضه شده 6 ماه یا 10000 کیلومتر ضمانت خواهد داشت.

گزارش خودرو

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت Persiakhodro.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن دفتر مرکزی ۴۵۹۱ (021 کدتهران) داخلی های 200 و 201 تماس برقرار نمایند.

انتهای پیام/

سربازان تابستان!/ در بازار خودروهای دست دوم ب ام و Z4 بخریم یا پورشه باکستر ؟

افتتاح سه نمایندگی جدید فروش محصولات پرشیا خودرو

دریافت خدمات و قطعات ارزان تر با حفظ کیفیت در برند (( پرشیا ساین ))

پرشیا خودرو برترین شرکت در حوزه پاسخگویی به شکایات مشتریان در ارزیابی ISQI

خبر خوب برای مالکان خودروهای ب.ام.و و مینی در شمال و شمال شرق تهران

دوره های آموزشی مجازی با حمایت پرشیا خودرو در سایت ویدان

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!