برنامه تولید برلیانس برای تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی در حال پیگیری است

به گفته مدیر بازاریابی و فروش پارس خودرو، برنامه تولید برلیانس برای تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی در حال پیگیری است و تعهدات عقب افتاده در این بخش طی ماه های آینده اجرایی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسام الدین قاسم زاده مدیر بازاریابی و فروش پارس خودرو با بیان اینکه واردات قطعات برلیانس از سال 97 به دلیل تشدید تحریم ها و مشکل نقل و انتقال پول با محدودیت روبرو شد، اظهار کرد: حالا هم شیوع کرونا مشکل تولید را افزایش داده است.

وی ادامه داد: از اوایل سال 98 طرح تبدیل محصولات برلیانس اجرایی شد که مشتریان بر اساس نوع خودروی ثبت نامی و ودیعه پرداخت شده، می توانستند خودروی جایگزین از جمله کوئیک آر، تیبا، ساینا و پراید با قیمت قدیم تحویل بگیرند به نحوی که بابت برلیانس دنده اتوماتیک، 3 خودروی جایگزین و بابت برلیانس دنده دستی 2 خودروی جایگزین ارائه می شد.

قاسم زاده تصریح کرد: بسیاری از مشتریان نسبت به تعویض خودروی ثبت نامی اقدام کردند و افرادی که هنوز خودروی جایگزین تحویل نگرفته اند نیز همچنان از سود مشارکت و جریمه تاخیر استفاده می کنند.

وی ادامه داد: : برنامه تولید برلیانس برای تحویل خودروهای ثبت نامی قبلی در حال پیگیری است و تعهدات عقب افتاده در این بخش طی ماه های آینده اجرایی خواهد شد. در عین حال، مشتریان تا آن زمان از سود مشارکت و جریمه تاخیر برخوردار می شوند.

انتهای پیام/ منبع: فارس

ارزش سهام پارس خودرو افزایش یافت

مراسم قرعه کشی طرح پيش فروش يك ساله محصولات سايپا برگزار شد

راه‌اندازی یک خط رباتیک جدید برای تولید بدنه S200 و Q200 در گروه سایپا/ افزایش چشمگیر تولید کوییک و ساینا برای جبران توقف تولید پراید

افزایش عمق داخلی‌سازی قطعات در پارس خودرو/ کاهش ارزبری محصولات در دستور کار

پارس خودرو از شمولیت ماده ۱۴۱ خارج شد

واکنش پارس خودرو در خصوص تحویل خودروهای ساندرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!