خودروها پس از ابلاغ قیمت، تحویل مشتریان می شود

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی تحویل خودرو دنا پلاس توربواتوماتیک به مشتریان خبرداد و گفت : ارسال دعوتنامه به مشتریان منوط به تصویب قیمت نهایی این محصول توسط نهادهای ذیربط است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت : فرآیند قیمت‌گذاری سبب تاخیر شده که به محض تصویب قیمت و تکمیل وجه توسط مشتریان، نسبت به تحویل خودرو اقدام خواهد شد.

وی افزود : با همکاری زنجیره تامین، قراراست روزانه ۲۰۰ دستگاه خودروی دنا پلاس توربو شارژر اتوماتیک در ایران خودرو تولیدشود و تاکنون دو هزار دستگاه از این محصول تولید وآماده تحویل به مشتریان شده است.

گزارش خودرو

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به این که دنا پلاس اتوماتیک از استانداردهای آلایندگی و زیست محیطی مصوب و ملی عبورمی‌کند، خاطرنشان کرد: این خودرو براساس سلیقه مصرف‌کنندگان و بدون بهره‌گیری از مشاوران خارجی و توسط مهندسان ایران خودرو طراحی و تولید شده است.

مقیمی تصریح کرد: حدود هفت هزارو 300 دستگاه خودرو دناپلاس و دنا پلاس توربو اتوماتیک به مشتریان تعهدداریم که با تامین و تدارک قطعات و همکاری زنجیره تامین ، مشکلی در تولید این محصول نداریم و ظرفیت تولید بیش از این اعداد است .

انتهای پیام/

رشد 37 درصدی تولید در ایران خودرو / صاحبان خودرو‌های دپو شده مشخص است

43 هزار دستگاه خودرو طی هفته آینده به بازار عرضه می شود

رشد 19.4 درصدی تولید خودرو طی 4 ماهه نخست سال جاری

تجاری سازی 35 هزار دستگاه خودرو در تعطیلات تابستانی ایران خودرو

کاهش ارزبری 153 میلیون یورویی از مسیر داخلی سازی تولید تا انتهای امسال

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!