زامیاد در افزایش داخلی سازی و کاهش ارزبری موفق عمل کرده است

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی و هيات همراه در بازديد از شركت زامياد از نزديك در جريان روند توليد محصولات اين شركت و تلاش برای تحقق شعار جهش توليد قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

عزت الله اكبري علاوه بر بازدید، در نشستي با بهروز غفاري، مدیرعامل و نيز اعضاي هيات مديره شرکت زامياد ضمن مثبت دانستن روند فعاليت هاي اين شركت در يكسال اخير، اظهار كرد: اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در زمینه افزايش تیراژ تولید، توسعه سبد محصول و نيز افزایش کیفی محصولات در زامیاد موجب شده است تا شاهد رشد کمی و کیفی تولید خودرو در بخش خودروهای تجاری باشیم.

اکبری با بیان اینکه شرکت زامیاد در افزایش داخلی سازی و کاهش ارزبری موفق عمل کرده است، افزود: تمرکز بر افزایش داخلی سازی و نيز توجه به ارتقاء کیفی قطعات از جمله موارد مهم و ضروری مورد توجه در صنعت خودروسازی کشور است و شركت زامیاد با بهره مندی از پتانسیل و توانمندی فنی بالاي مجموعه خود، اقدامات مناسبي در این زمینه انجام داده است.

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین در بازدید خود از خط تولید محصولات مسافري این شرکت، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی با استفاده از فناوری جدید و بومي را یکی از برنامه ها و اولویت های اصلی قواي مجريه و مقننه دانست و افزود: به دنبال تحقق استراتژی تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی کشور با استفاده از توان داخلی هستیم و شرکت زامیاد به لحاظ داشتن توانمندی و دانش فنی بالا در حوزه تولید و عرضه محصولات تجاری سنگین و نیمه سنگین به خصوص حوزه حمل و نقل عمومی می تواند نقش مهم و راهبردی را به منظور تحقق این امر مهم ایفا کند.

گزارش خودرو

اكبري همچنين در ادامه تصریح کرد: با توجه به شعار سال “جهش تولید” باید تمرکز تولید را به سمت داخلی سازی و حمایت از توان داخلی متخصصان پیش ببریم. ضمن اينكه کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، در اين راستا، آماده شنیدن مشکلات و موانع بخش تولید و پیگیری برای حل آنها است.

گفتني است، در اين نشست، غفاري مديرعامل شركت زامياد به تشريح برنامه‌های این شرکت برای افزایش تولید در سال جاري و تحقق شعار “جهش تولید” پرداخت.

انتهای پیام/

قیمت محصولات زامیاد اعلام شد

وانت “ریچ” شرکت زامیاد سه ستاره کیفی کسب کرد

پیکاپ ریچ با ظاهری جدید به بازار می آید

سايپا و بانك تجارت تفاهم‌نامه همكاري مشترك امضا كردند/ حمایت بانک تجارت از جهش تولید در سایپا

تاييد صلاحيت آزمايشگاه هاي كيفيت سايپا توسط سازمان استاندارد ایران

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!