خطوط اتوبوسرانی تهران شبانه روزی فعالیت می کند

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران بیان کرد: ساعت فعالیت خطوط 9 گانه شبانه تهران، از 10 شب آغاز می‌شود و تا 5 بامداد روز بعد ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران درباره فعالیت شبانه‌روزی اتوبوس‌های پایتخت اظهار کرد: تهران از معدود شهرهای دنیاست که ناوگان اتوبوسرانی آن بدون یک دقیقه تعطیلی به صورت 24 ساعته فعال است و اتوبوس‌های تهران در تمام ساعات شبانه‌روز به شهروندان خدمات‌رسانی می‌کنند.

وی با اعلام اینکه 9 خط تندرو که شمال، جنوب و همچنین غرب و شرق و مرکز تهران را به هم پیوند می‌دهند در شب نیز فعال هستند، افزود: ساعت فعالیت خطوط 9 گانه شبانه تهران، از 10 شب آغاز می‌شود و تا 5 بامداد روز بعد ادامه دارد.

گزارش خودرو

وی با اشاره به اینکه حداقل 128 دستگاه اتوبوس در شبکه 164 کیلومتری خطوط شبانه تهران نسبت به جابه‌جایی مسافران اقدام می‌کنند، اظهار کرد: این خطوط، مبادی ورودی شهر همچون پایانه غرب، پایانه شرق، پایانه جنوب و راه آهن را به هم متصل می‌کنند و علاوه بر شهروندان، به مسافرانی که وارد تهران می‌شوند یا قصد خروج از این شهر را دارند نیز خدمات‌رسانی می‌کنند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با تاکید بر اینکه هدف ما از راه‌اندازی خطوط شبانه و فعالیت ناوگان در 9 خط، ایجاد آرامش و امنیت بیشتر برای شهروندان است، خاطرنشان کرد: مدیریت شهری برای استمرار فعالیت شبانه ناوگان اتوبوسرانی هزینه قابل توجهی را تقبل کرده و این خدمت، در واقع یارانه مضاعفی است که برای آرامش خیال و امنیت خاطر شهروندان می‌پردازیم.

انتهای پیام/ منبع: فارس

60 درصد از وجوه حاصل از جریمه های تخلفات رانندگی سهم شهرداری است

عدم افزایش مسافران ناوگان اتوبوسرانی با اجرای طرح ترافیک

افزایش ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی تهران تا پایان سال

فرسودگی 62 درصد ناوگان اتوبوسرانی پایتخت

توسعه اتوبوس های برقی بدون کابل در دستور کار شرکت واحد اتوبوسرانی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!