مذاکرات خودروسازان ایرانی و روسی در سطح نشست باقی ماند

مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت گفت: خودروسازان ایرانی و روسی نشست‌هایی داشته اند اما مذاکرات در سطح همین نشست‌ها باقی ماند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

میرهادی سیدی مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت اظهار کرد: در مذاکراتی که با هیات اوراسیا داشتیم مقرر شد، موضوع همکاری‌های خودرویی در مذاکرات خودروسازان 2 طرف بررسی شود و از مذاکرات رسمی خارج شود.

مشاور امور بین الملل سازمان توسعه تجارت ادامه داد: خودروسازان ایرانی و روسی نشست‌هایی را در این باره برگزار کردند، اما مذاکرات در سطح همین نشست‌ها باقی ماند و پیشرفت محسوسی در نشست‌های دو طرف حاصل نشد.

وی در این باره که خبرگزاری ها‏، پایگاه‌ها و کانال‌های خبری هفته گذشته به نقل از وی خبر از آغاز همکاری‌های خودرویی ایران و روسیه داده بودند گفت: هیچ پیشرفت عملی در مذاکرات برای آغاز همکاری‌های خودرویی دو طرف حاصل نشده و موارد مطرح شده ناشی از برداشت نادرست خبرنگار و پایگاه خبری مربوط از صحبت‌های اینجانب در سال گذشته بوده که هفته گذشته دوباره بازنشر شده است.

گفتنی است هفته گذشته برخی خبرگزاری ها‏، کانال‌ها و پایگاه‌های خبری به نقل از آقای سیدی از آغاز همکاری‌های خودرویی ایران و وروسیه خبر داده بودند.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

لزوم حمایت از پروژه های ساخت داخل و برخورد با قاچاق قطعات خودرو

بررسی طرح ساماندهی خودرو از هفته آینده آغاز می شود

اختلاف 50 تا 120 میلیون قیمت خودرو از کارخانه تا بازار

مشکلات مالیاتی قطعه سازان/ جریمه های سنگین مالیاتی متوجه قطعه سازان است

سایپا در جهت خودکفایی و پاسخگویی به نیازهای مردم گام بر می‌دارد/ ضرورت ادامه روند مدیریتی سایپا در عرصه‌های مختلف تولید

بهره گیری از سهام عدالت برای خودرو دار کردن افراد نیازمند بدون خودرو

ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!