برگزاری نمایشگاه یک روزه دستاوردهای ایپکو

نمایشگاه یک روزه خودروهای تولید شده مجهز به جدیدترین موتورهای طراحی شده توسط شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) در فضای باز معاونت فروش و بازاریابی ایران خودرو برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این نمایشگاه که با هدف معرفی توانمندی های شرکت ایپکو و بازدید کارشناسان و مدیران ایران خودرو از دستاوردهای این شرکت برگزار شد، محصولات دنا پلاس دو رگه (Hybrid)، رانا تمام برقی، سورن با موتور دیزل (EFD)، سورن گازسوز با پیمایش بالا، دنا پلاس توربو دنده دستی پرشتاب (SPORT) و دنا پلاس توربو دنده اتومات پرشتاب (SPORT)به نمایش گذاشته شد.

این نمایشگاه یک روزه که در روز 25 شهریورماه برگزار شد، فرصتی فراهم کرد تا کارشناسان و متخصصان ایران خودرو ارزیابی خود در خصوص آینده نگری و تجاری سازی محصولات جدید با موتورهای به روز را مورد بررسی قرار دهند.

گزارش خودرو

قائم مقام بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران‌خودرو، مدیرعامل ایساکو و مدیرعامل شرکت ایپکو در بازدید از نمایشگاه محصولات، انتظارات خود در خصوص طرح‌های توسعه‌ای ایپکو را عنوان کردند.

کارشناسان معاونت بازاریابی و فروش، مدیریت استراتژی (استراتژی محصول) و مدیریت ارتباطات در نمایشگاه حضور فعال داشته و پرسش‌نامه مرتبط جهت دریافت نظرات و پیشنهادها در حوزه نیازمندی‌های مشتریان را تکمیل کردند که نتایج آن یقینا در تعریف محصولات جدید کارگشا خواهد بود.

انتهای پیام/

موضوع خودروهای دپو شده ایران خودرو مازندران منتفی است

صدرنشینی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو یازده ساله شد

ضریب ایمنی محصولات ایران خودرو در برابر سرقت افزایش یافته است

علت گران تر بودن دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک نسبت دنا پلاس چیست؟

اسامی برندگان قرعه کشی محصولات ایران خودرو اعلام شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!