خودرو شاهين براي مردم رضايت بخش خواهد بود/ ويژگي هاي شاهين در هيچ خودرو ايراني يافت نمي شود

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران گفت: شاهين، يك خودرو پيشرفته است كه مي تواند به درخواست قابل توجهي از مردم پاسخ دهد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

اسد كرمي درباره خودرو شاهين كه اخيرا توسط سايپا رونمايي شده و قرار است وارد بازار شود، گفت: خودرو شاهين كه توسط گروه خودروسازي سايپا طراحي و توليد شده يك خودرو بسيار پيشرفته و مناسب است و آن چيزي كه گاهی در فضاي مجازي عليه اين خودرو مطرح می شود، واقعيت ندارد.

وي تصریح کرد: شاهين در بخش هاي مختلف، مخصوصا فني مورد رصد قرار گرفته و نتايج به دست آمده، گواه آن است كه اين خودرو مزاياي زيادي دارد که براي مردم رضايت بخش است.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران افزود: ویژگی های شاهين به گونه اي است كه در ساير خودروهاي وطني کمتر ديده شده است، بدين جهت تصور مي كنم كه با عرضه خودروي شاهين در بازار استقبال خوبي از آن صورت بگيرد.

وي تاكيد كرد: وقتي يك خودروي متفاوت، با ويژگي هاي متعدد وارد بازار خودرو مي شود، بازار از تكرار خارج و مردم نسبت به آينده بازار خودرو خوش بين مي شوند.

گزارش خودرو

كرمي با بيان اينكه اميدوارم گروه خودروسازي سايپا خودروي شاهين را با تيراژ بالا توليد كند تا از التهاب بازار خودرو كاسته شود، تصريح كرد: تا قبل از كنار گذاشتن پرايد همه تصور مي كردند كه سايپا فقط خودروي پرايد را توليد مي كند، اما با رونمايي از خودروي جديد و كراس اووري كه از سوي سايپا معرفي شده است، همه به این برند اعتماد و اطمينان پيدا مي كنند.

وي اظهارداشت: معرفي مناسب خودروي شاهين كمك مي كند تا مردم مطلع شوند كه سايپا براي طراحي و توليد چه خودرویي وقت و هزينه گذاشته است؛ اگر مردم از ويژگي هاي خودروي شاهين مطلع شوند قطعا نگاهشان به صنعت خودرو تغيير خواهد كرد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو تهران تصريح كرد:”سايپا نسبت به گذشته بسيار پيشرفت كرده است و مي تواند در زمينه طراحي و توليد گام هاي خوبي را بردارد. اين اميدواري وجود دارد كه در آينده خودروهاي متنوع تري توليد و روانه بازار شود.

وي با بيان اينكه بدبيني نسبت به محصولات سايپا با ورود محصولات جديد پايان پيدا مي كند، افزود: پرايد به برند سايپا صدمه وارد كرد؛ حال اين شركت خودروسازي بايد تمام تلاش و همت خود را به كار ببندد تا نگاه ها را تغيير دهد و به مردم اطمينان دهد كه از كيلومتر 15 جاده مخصوص خودروهاي جديد و كيفي خارج خواهد شد.

انتهای پیام/

شاهين خودرویي به روز است و با استانداردهاي اروپايي همخواني دارد/ گروه سايپا بعد از مدت ها سنت شكني كرد

جای شاهين خالی بود

صنعت خودرو در آستانه تحول است/ شاهین اتوماتیک می تواند با خودروهای خارجی رقابت کند

نمايندگي هاي سايپا پتانسيل و آمادگي خوبي براي جبران مشكلات گذشته دارند/ نمايندگي هايی كه در دوران كاهش توليد كمك كردند در اولويت همكاري با سايپا هستند

تبدیل خطوط مونتاژ اکسل پراید به تیبا با صرفه جویی 50 میلیارد ریالی/ مگاموتور تا دو سال آینده دارای خانواده موتور خاص است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!