رزم حسینی  صنعت را از بی تکلیفی خارج می کند

شرایط و اوضاع صنعت نابسامان است. شخص مناسب جهت حمایت از صنعتگران در برنامه های کلان شرکت وجود ندارد و صنعتگران در بی برنامگی بانک مرکزی دچار مشکل شده اند. در شرایط نابسامان کنونی رزم حسینی می تواند صنعت را از بی تکلیفی خارج کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

محمدرضا نجفی منش رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشوری با اشاره به موارد فوق گفت: امروز برای یک مجوز از وزارت صمت باید ماه ها پیگیری انجام شود و اولین بهانه نبود وزیر در این وزارتخانه مهم و اثرگذار کشور ذکر می شود. چرا باید صنایع داخلی در بی توجهی و عدم معرفی نیازها به این روز افتد که بسیاری از صنعتگران آماده خروج از تولید شوند در حالی که دولت از ابتدا قول به توسعه صنایع کشور داده است.

نجفی منش مشخص نبودن رویه اقتصادی کشور و توجه و تمرکز بر روی واردات را دلیل اصلی مشکلات صنعت دانست و اظهار کرد: وزارت صمت بزرگترین مجموعه دولتی است که هدایت آن نیاز به یک مدیرعامل گرا و خوش ارتباط دارد و از این حیث رزم حسینی کارنامه درخشانی دارد که علاوه بر انگیزه ی لازم، شرایط بنگاه های اقتصادی را به خوبی درک می کند؛ لذا انتظار داریم نمایندگان مجلس شورای اسلامی با توجه به مصلحت نظام، رزم حسینی را برای وزارت صمت انتخاب کنند تا در این جنگ اقتصادی که دشمن تمامی ابزارهای خود را در آن به سوی ما نشانه گرفته، حداقل از تحریم های داخلی در امان باشیم.

گزارش خودرو

رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازان کشوری در ادامه تصریح کرد: دخالت بی مورد در صنایع از سوی دولت ها باعث شده تا در ارزیابی جهانی کسب و کار به پایین ترین رتبه دست یابیم و این موضوع نه تنها امروز آسیب به توان کشور می زند بلکه در تمامی سال های آینده باید اثرات این تخریب را به دنبال خودمان بکشیم. اوضاع قطعه سازان کشور به جهت افزایش قیمت مواد اولیه داخلی به صورت ساعتی و قیمت های جهانی، هر روز آشفته تر می شود و لزوم تصمیمگیری های صحیح در سطح کلان اقتصادی کشور برای صنعت خودرو و خروج دولت از این صنعت هر چه سریعتر مورد نیاز است.

انتهای پیام/

کسری نقدینگی دولت از جیب صنایع خودروسازی جبران می شود

هنوز اقدامی برای تامین ارز قطعه سازان انجام نشده است

امسال 23 میلیون قطعه به خودروسازان تزریق کردیم

آغاز داخلی سازی برخی از قطعات وارداتی خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!