خودروهای مدیران خودرو از مفهوم تا واقعیت

شرکت های خودروسازی معمولا با معرفی یک طرح مفهومی از قدرت طراحی، مهندسی، تکنولوژی و استراتژی های آینده خود سخن می گویند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

معمولا خودروسازان یا به طور کامل این خودرو را می سازند یا از طرح مفهومی آن در نسل های آینده استفاده می کنند.

در سال های اخیر و بازار پر رقابت کنونی شاهد معرفی مدل های بیشتری از این خودروهای مفهومی هستیم و به طور قطع معرفی آنها و تولید محصول واقعی نشانه قدرت سازنده است.

در میان خودروهای تولیدی کشور برخی محصولات مدیران خودرو می توانند نمونه مناسبی از تولید یک نمونه مفهومی به نمونه واقعی باشند، چرا که طراحی بیشتر محصولات مدیران خودرو در میان نمونه های تولیدی کاملا مدرن و به روز هستند.

کانسپت تی ایکس در معتبرترین نمایشگاه خودرو جهان یعنی ژنو در سال 2012 توانست به عنوان خودروی برتر مفهومی شناخته شود.

گزارش خودرو

طراحی بسیار مدرن و جذاب آن نقطعه شروعی پر قدرت برای شرکت سازنده بود تا در نهایت بر اساس این مدل مفهومی خودروی تیگو7 در سال 2016 شکل بگیرد و به سرعت در فاصله زمانی کوتاه در بازار ایران معرفی می شود و تا به امروز به عنوان یک شاسی بلند شیک و مدرن شناخته می شود.

جالب است که بدانید خودروی تیگو7 که برگرفته شده از کانسپت تی ایکس است در سال 2016 از مجله ژاپنی تخصصی استایل لقب زیباترین خودروی چینی را به تیگو7 داد.

از دیگر خودروهای معروف مفهومی که به تولید رسید مدل مفهومی بتا بود که در نمایشگاه های گوناگون به نمایش گذاشته شد و یک طراحی پخته و به روز و اصیل بود که سر انجام این خودرو در سال 2017 معرفی شد و در سال 2019 در ایران با نام ایکس 55 معرفی شد ، شاسی بلند جمع و جوری که خیلی ها طالب آن هستند و کاملا سبکی خاص و منحصر به فرد دارد ، اما اگر از دنیای شاسی بلندهای مدیران خودرو بیرون بیاییم و وارد دنیای سدان ها بشویم، در آنجا هم باز نمونه های جذابی خواهیم یافت.

کانسپت آلفا که بسیار زیبا و آینده نگر بود در سال 2015 سرانجام با نام آریزو5 رونمایی شد و با فاصله یک سال در بازار ایران به عنوان یک سدان بسیار زیبا و مدرن عرضه شد.

حال میتوان دریافت که هرکدام از این خودروهای زیبا داستانی جذاب داشته اند و حال امروز به عنوان خودروهایی تاثیرگذار در بازار کشور شناخته می شوند.

انتهای پیام /

کسب رتبه 2 و مقام پنجم برای شرکت خدمات پس از فروش ام وی ام

کسب رتبه اول در ارزیابی APEAL توسط آریزو 6 مدیران خودرو

چری و راه‌های نرفته‌اش!/ نخستین بررسی جامع چری آریزو6 در جاده‌های ایران

مدرن ترین نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو افتتاح شد

چگونه ام وی ام 315 پلاس بخریم؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!