افزایش 54 درصدی تولید خودرو سواری در ایران خودرو

به گفته مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، از ابتدای سال، 54 درصد در تولید خودروهای سواری و 42 درصد در تولید خودروهای سنگین رشد داشته ایم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرو در مراسم اهدا و ارسال اقلام کمک آموزشی خودرویی به هنرستان‌های کم برخوردار کشور گفت: تعداد ۵۰ دستگاه موتور انژکتوری، ۵۰ دستگاه گیربکس دستی، ۵۰ دستگاه مجموعه فرمان به هنرستان‌های کم برخوردار کشور ارسال می شود.

وی بیان کرد: ارسال این اقلام به هنرستان ها با هدف ارتقای دو سویه دانش و رشد صنعت خودرو، همکاری‌های پژوهشی، توسعه طرح‌های لجستیک، تدوین و گسترش دانش فنی تولید، تامین قطعات خودرویی و خدمات پس از فروش انجام می شود.

این مقام مسئول تشریح کرد: استان‌هایی که این هدایا را دریافت خواهند کرد شامل استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، هرمزگان، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، کردستان و کهگیلویه و بویراحمد شامل می‌شوند.

مدیر عامل ایران خودرو گفت:از ابتدای سال گروه خودروسازی ایران خودرو در تولید خودرو‌های سواری ۵۴ درصد و تولید خودرو‌های سنگین ۴۲ درصد رشد داشته است و جهش تولید در خودرو‌های سنگین قابل تقدیر است.

گزارش خودرو

مقیمی ادامه داد: در کنار افزایش تولید، مسئولیت‌های اجتماعی هم داریم که گروه ایران خودرو آنها را دنبال می‌کند.

وی گفت: امسال ۶۳ آمبولانس را توانستیم به نظام سلامت تقدیم کنیم و در تلاش هستیم این میزان را افزایش دهیم.امروز با توجه به نیازمان در حوزه آموزش و پرورش اقدام به کمک به هنرستان‌های کم برخوردار کرده ایم.

این مقام مسئول گفت: ارزش کالا‌های اهدایی به هنرستان ها یک میلیارد تومان است. ما می توانیم در بحث به روز رسانی محتوای آموزشی هم به هنرستان ها کمک کنیم و در حوزه برگزاری کلاس‌های آموزشی در کنار آموزش و پرورش باشیم.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو اعلام شد

عرضه سه محصول در ششمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو

مسیر تحول در ایران خودرو باید حفظ شود/ طرح موضوع احتکار جفا در حق خودروسازان بود

یک پیشنهاد متفاوت برای صنعت خودرو و قطعه سازی

محصولات ایران خودرو با نسل جدید قوای محرکه در راه بازار

افت 83 درصدی تعهدات معوق در ایران خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!