بومی سازی قطعات خودرو در شرایط تحریم، تحقق اقتصاد مقاومتی است

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طراحی و تولید نخستین گیربکس شش دنده با دانش فنی بومی در شرایط سخت تحریمی گامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سید جواد حسینی کیا عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: طراحی و تولید نخستین گیربکس شش دنده با دانش فنی بومی در شرایط سخت تحریمی گامی در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی است و اقدامی نوآورانه در صنعت خودرو کشور محسوب می شود.

وی افزود: با روحیه نوآوری و خلاقیت موجود در ایران خودرو و نهادینه شدن نهضت داخلی سازی قطعات ، تحریم ها هیچ اثری درصنعت خودرو کشور ندارد.

حسینی کیا گفت: حمایت از تولیدکنندگان داخلی درسال جهش تولید برای بومی سازی تولید ، توسعه صادرات و استفاده از توان شرکت های دانش بنیان دراولویت مجلس قرار دارد .

نماینده مردم سنقرو کلیائی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صنعت قطعه سازی کشور رشد مناسبی داشته است، گفت: تولید قطعات حساس و استراتژیک در داخل کشور همگام با تکنولوژی برتر روز دنیا نشان دهنده پیشرفت صنعت قطعه سازی است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن کشور با تاکید بر اینکه خودروسازان باید با تولیدپلتفرم های خودرو روز دنیا با همراهی قطعه سازان انتظارات مردم را برآورده سازند، اظهار کرد: صنعت قطعه سازی به واسطه تاکید بر تولید داخلی در سال جهش تولید باعث اشتغال هزاران نفر در شرایط نابسامان اقتصادی حال حاضر شده و این از برکات خودباوری و تعهد در کشور است.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

پیش فروش دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک از فردا/ موعد تحویل اردیبهشت و خرداد ۱۴۰۰

انجام قرعه‌کشی ششمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌ خودرو

قرعه‌کشی مرحله ششم فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌ خودرو

زمان قرعه کشی ششمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو اعلام شد

ایران خودرو محدودیت‌ها را مدیریت کرده است/ اهداف تولید در نیمه دوم امسال محقق می‌شود

افزایش 54 درصدی تولید خودرو سواری در ایران خودرو

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!