آیا حذف قیمت خودرو از آگهی اینترنتی تاثیری بر بازار داشته است؟

رئیس هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی گفت: حذف قیمت از آگهی های خودرو در فضای مجازی تاثیری بر بازار نداشته و معتقدیم این تصمیم بیشتر بازار را غیرشفاف کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

رضا اُلفت نسب، رئیس هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی درباره درج قیمت آگهی‌های خودرو و مسکن در فضای مجازی، اظهار کرد: مدتی است که به دستور دادستانی و مقامات قضایی کشور و به دلیل جلوگیری از تشدید جو روانی در بازار، درج قیمت در آگهی‌های خودرو و مسکن در بستر فضای مجازی ممنوع شده است.

وی افزود: متاسفانه این روند همچنان ادامه دارد و این موضوع برای خریداران مشکلاتی ایجاد کرده است، همچنین خرید‌هایی از این قبیل نسبت به گذشته از سهولت کافی برای فروشنده و خریدار برخوردار نیست.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی بیان کرد: در حال حاضر افرادی تحت عنوان دلال و سودجو در بازار‌های مسکن و خودرو فعالیت دارند که موجب گرانی شدند همچنین مسئولان مربوط آن طور که باید، برای حل این مسائل عمل نکرده اند.

گزارش خودرو

اُلفت نسب ادامه داد: هم اکنون نیز بهتر است که نهاد‌های نظارتی و قضایی به دنبال جلوگیری از فعالیت این گونه افراد و کنترل جو بازار باشند چرا که عدم درج قیمت خودرو آگهی تاثیری در جو بازار ندارد و آنطور که انتظار می‌رود قیمت‌ها را کنترل نمی‌کند.

وی تصریح کرد: امیدواریم هرچه سریعتر نسبت به این موضوع اقدامی صورت گیرد و درج قیمت‌ به آگهی خودرو و مسکن بازگردد تا مشتریان نیز با خیال آسوده تری خرید کنند.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌های مجازی در پایان ابراز کرد: البته افرادی که ثبت آگهی و قیمت می‌کنند نیز باید در تعیین نرخ کالای خود بیشتر دقت کنند و از عرف بازار خارج نشوند.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نمایشگاه داران خودرو از شنبه تعطیل خواهند بود

سانسور سال های تلخ!/ ترکیب بازار خودروهای وارداتی در آبان 99، ((اگر)) خبری از ممنوعیت واردات نبود

تصویب کلیات طرح ساماندهی عرضه خودرو

قیمت ها همچنان در بازار خودرو نزولی است/ معامله ای در بازار صورت نمی گیرد

فرمول قیمت گذاری دستوری از پایه اشتباه است/ خودروسازان ماهیانه میلیاردها تومان ضرر می کنند

کاهش نرخ ارز اثری بر بازار موتورسیکلت نداشته است/ رکود بر بازار موتورسیکلت حاکم است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

نظر شما !!