دستگیری سارق سابقه دار خودرو با کشف 100 فقره سرقت در تهران

رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه دار محتویات داخل خودرو و کشف ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سعید مجیدی رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران گفت: پرونده‌ای با موضوع سرقت داخل خودرو به دادخواهی یک شهروند خانم، به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واصل و برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت داخل خودرو پلیس آگاهی قرار می‌گیرد.

از شاکی تحقیقات به عمل آمده که بیان کرد: خودروی پرایدم را نبش خیابان رازانی پارک، و در زمان مراجعت، متوجه شدم یک نفر جوان با قدی بلند در حال سرقت لوازم خودروام می‌باشد که با مشاهده من لوازم داخل داشبورد و ضبط خودرو که ارزشی در حدود 3 میلیون تومان داشت را برداشته و متواری می‌شود.

سرهنگ مجیدی گفت: با ثبت اظهارت شاکی کارآگاهان تحقیقات خود را معطوف به کشف و پی جویی جرم کرده و پس از بازدید میدانی صحنه سرقت مشخص می‌گردد سرقت توسط یکی از مجرمان حرفه‌ای و سابقه دار به نام مصطفی صورت گرفته است.

گزارش خودرو

با شناسایی مجرم کارآگاهان با بهره گیری از شیو‌های نوین کشف جرم موفق می‌شوند مخفیگاه مصطفی که یکی از سارقان سابقه دار در زمینه سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو بود را شناسایی نمایند که با هماهنگی مقام قضایی و در عملیاتی پلیسی و غافلگیرانه در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می‌گردد.

مصطفی پس از دستگیری به جرم خود معترف و اظهار کرد: علاوه بر سرقت از شاکی یکصد فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو دیگر نیز انجام داده ام و اموال را به صورت دست فروشی به رهگذران به فروش رسانده ام.

رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت: با اعتراف صریح مصطفی به بزه انتسابی و شناسایی سایر شکات مشخص شد ارزش ریالی مجموع سرقت‌ها بیش از 200 میلیون تومان می‌باشد که برابر دستور مقام محترم قضایی متهم روانه زندان گردید.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

چطور متوجه شویم که خودرو به پارکینگ منتقل شده یا به سرقت رفته است؟

هشدار پلیس آگاهی: به هر آگهی فروش خودرو اعتماد نکنید!

سرقت در کمتر از 60 ثانیه!/5 خودرویی که راحت سرقت می شوند

چرا اتومبیل های گران قیمت راحت تر سرقت می شوند؟

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!