پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

بازار خودرو

معامله ای در بازار خودرو صورت نمی گیرد

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو بیان کرد: نوسانات نرخ ارز و کاهش تاثیر مستقیم بر بازار خودرو داشته اگرچه فروشنده در بازار هست اما تقاضایی در بازار نیست. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به فعالیت نمایشگاه داران و آخرین قیمت ها […]

سبحان قالیباف
دوشنبه - ۱۷ آذر ۱۳۹۹

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو بیان کرد: نوسانات نرخ ارز و کاهش تاثیر مستقیم بر بازار خودرو داشته اگرچه فروشنده در بازار هست اما تقاضایی در بازار نیست.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو با اشاره به فعالیت نمایشگاه داران و آخرین قیمت ها در بازار خودرو، گفت: با وجود اینکه از روز گذشته بازارها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند اما هیچ قیمت دقیقی را برای خودرو نمی توان اعلام کرد.

وی با اشاره به ادامه روند کاهشی قیمت ها بیان کرد: بیشتر معاملات خودرو در فضای مجازی و به دست دلالان صورت می گیرد.

نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو توضیح داد: مردم به دلیل اینکه ثباتی در قیمت خودرو وجود ندارد، از خرید خودداری می کنند اما از طرفی فروشنده در بازار وجود دارد. این نوسانات قیمت خودرو ناشی از نوسانات نرخ ارز است که به شدت در بازار خودرو تاثیر می گذارد.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه مردم تا زمانی که قیمت خودرو ثبات پیدا نکند، اقدام به خرید نمی کنند، گفت: اکنون قیمت هایی که در فضای مجازی است، کاملا ساختگی است و به دست دلالان صورت گرفته است. مردم باید منتظر ثبات در قیمت ها باشند سپس اقدام به خرید کنند.

به گفته نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران ماشین، افرادی که برای سرمایه گذاری دنبال خرید خودرو هستند به هیچ عنوان وارد این بازار نشوند، چون وقتی بازار کاذب و حبابی باشد هر لحظه امکان ریزش قیمت‌ها وجود دارد.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه بازار خودرو به دلیل نوسان‌های شدید و غیرواقعی قیمتی در رکود کامل بسر می‌برد، گفت:‌ به مردم توصیه می شود به هیچ وجه وارد بازار خودرو نشوند، چون قیمت‌ها غیر واقعی است. بدون شک قیمت‌ها در بازار خودرو ریزش خواهد کرد و خریدارانی که به دنبال سرمایه گذاری در این بازار هستند به شدت متضرر می‌شوند.

انتهای پیام / منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

طرح ساماندهی بازار و صنعت خودرو در دست بررسی مجلس

سقوط 27 درصدی فروش خودرو در فرانسه

لزوم راه اندازی سامانه معاملات خودرو به منظور جلوگیری از فرار مالیاتی

لزوم ایجاد تعادل منطقی میان واردات و تولید خودرو/ طرح مجلس قابلیت اجرا ندارد

وزیر صمت: فساد در خودروسازی را رد نمی کنم

افت 25 درصدی قیمت خودرو دربازار

مدیریت تقاضا در بازارخودرو با عرضه در بورس کالا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی