هشدار پلیس به مردم/ فعالیت شرکت های لیزینگی صحت نداشته و دروغ است

رئیس پلیس پایتخت بیان کرد: فعالیت شرکت های لیزینگ صحت نداشته به این ترتیب این شرکتها برای لیزینگ کردن باید از یک جایی خودرو را بگیرد در حال حاضر این اتفاق رخ نمی دهد پس مردم فریب این شرکت ها را نخورند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت به فعالیت و کلاهبرداری در پوشش شرکت های لیزینگی اشاره کرد و گفت: مردم بدانند که الان فعالیت شرکت های لیزینگی صحت نداشته و دروغ است. مردم این فریب ها را باور نکنند. این شرکتها برای لیزینگ کردن باید از یک جایی خودرو را بگیرد در حال حاضر این اتفاق رخ نمی دهد پس مردم فریب این شرکت ها را نخورند.

رئیس پلیس پایتخت ادامه داد: در حوزه طلا نیز همین مساله وجود دارد . اخیرا باندی را منهدم کردیم که بیش از 40 نفر از اعضای آن شرکت بودند. این افراد با رفتارهای پیچیده از مردم پول می گرفتند که در بررسی های ما این شرکت ها سر بیش از 200 نفر را کلاه گذاشتند.

رحیمی در پاسخ به پرسشی درباره ی وضعیت وقوع سرقت های خرد در تهران نیز گفت: از یک ماه گذشته تاکنون طرح جهادی و ویژه مبارزه با سرقت را با بهره گیری از تمام ظرفیت های پلیس تهران به مرحله اجرا گذاشتیم که نتیجه آن کاهش 11 درصدی وقوع سرقت و افزایش 13 درصدی کشف در یک ماه گذشته بوده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ در خاتمه با تاکید بر این که پلیس عکس العمل به شدت سخت و غیر قابل اغماضی با مرتکبان جرایم جنایی اعم از سرقتهای مسلحانه و خشن و آدم ربایی قتل و …. خواهد داشت گفت: از ابتدای سال تاکنون در حوزه جرایم جنایی کاهش 21 درصدی وقوع را داشته ایم همچنین بر روی پرونده های باز یک دهه گذشته نیز تمرکز ویژه ای داشتیم به طوری که کشفیات ما 124 درصد افزایش داشته است.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

لیزینگ، صنعت فراموش شده/ فروش شرایطی و اقساطی خودرو نیازمند حمایت ویژه است

لیزینگ خودرویی نداریم/ مجوز شرکت های لیزینگی 5 ساله است

چالش های صنعت لیزینگ در اقتصاد ایران / بی توجهی بانک مرکزی به فعالیت های لیزینگی

در خرید لیزینگی خودرو به چه نکاتی دقت کنیم؟

ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!