لزوم افزایش کیفی خودروهای تولید داخل

رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه تقاضا داریم ارتباط خودروسازان با این سازمان بیشتر شود گفت: خودرو یکی از صنایع ویژه‌ای است که باید سمت بهبود و افزایش کیفیت برود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پیروز بخت رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: سازمان ملی استاندارد پایبندی ویژه‌ای با تولید کنندگان در حمایت از مصرف کنندگان دارد. خودرو یکی از صنایع ویژه‌ای است که باید سمت بهبود و افزایش کیفیت برود.

وی گفت: در ماه‌های اخیر متوجه شدم که تغییر رویکردی در حوزه خودرو به وجود آمده است.وزیر صنعت بار‌ها این مسئله را بیان کرده که کیفیت خودرو قابل نیست و تمایل داریم کیفیت خودرو افزایش یابد. مردم ایران این حق را دارند که خودرو‌های با کیفیت سوار شوند و دچار مشکل نشوند.

پیروز بخت تشریح کرد: مردم شاید خیلی از پیشرفت‌های ما را در نظر نمی‌گیرند، اما باید گفت که رشد قابل توجهی داشته ایم. در سال‌های اخیر جهش واضحی در صنعت خودرو داشتیم .

گزارش خودرو

وی گفت: از خودروسازان تقاضا داریم ارتباطشان را با سازمان ملی استاندارد افزایش دهند، ارتباط کم باعث می‌شود ما در خصوص بسیاری از موارد، اطلاعات کمی داشته باشیم و این موضوع می‌تواند به صنعت خودرو لطمه بزند.

رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: باید بتوانیم برای آینده کار‌های مهمی انجام دهیم. مشخص است که مدیر عامل ایران خودرو کار‌های بسیار زیادی انجام داده اند، اما باز هم نیاز است این صنعت را تقویت کنیم.

پیروز بخت گفت: بسیاری از مردم از کیفیت پایین خودرو انتقاد می‌کنند که حرفشان نشان می‌دهد نیاز به رسیدگی بیشتری در این صنعت وجود دارد. درست است که تحریم هستیم و به سختی توانستیم به موقعیت برسیم، اما باید روند ارتقا کیفیت را تسریع کنیم.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

راهکار وزیر صمت برای شکست انحصار در بازار خودرو

طرح پیش فروش خودروسازان تاثیری بر ساماندهی بازار خودرو ندارد

گذشته در دل آینده/ آشنایی با خودرویی یادآور اتومبیل های دهه 50 میلادی است

خودروساز داخلی باید سود کند تا خودرو فرسوده را از رده خارج کند

اهمیت حفظ میراث/ چرا نام خودروهای ایرانی به یک نسل محدود می‌شود؟

فراتر از کاربرد!/ با عجیب ترین آپشن های خودرویی آشنا شوید

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!