تحقق باور “ما می توانیم” در کروز

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از گروه قطعه سازی کروز گفت: کروز باور ما می توانیم را به فعلیت رسانده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی از شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، حجت الاسلام جواد نیک بین با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شد.

حجت الاسلام جواد نیک بین نماینده کاشمر در مجلس یازدهم که خود از کارآفرینان و مهندس برق و الکترونیک است، در حاشیه بازدید گفت: قطعه سازی کروز یک مجموعه با افتخار برای جمهوری اسلامی ایران است و باید همه توانمان را برای حمایت از مجموعه های تولیدی نظیر کروز بگذاریم.

وی با تاکید بر اینکه که کروز باور “ما می توانیم” را به فعلیت رسانده است، بیان داشت: تمامی تولیدات کروز داخلی سازی شده است. به صورت زنجیره ای و نه تک محصولی، قطعات خودرو را به بهترین شکل تولید می کنند.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حمایت از تولید کنندگان داخلی موجب می شود که کشور رو به صنعتی شدن و پیشرفته تر شدن حرکت کند.

حجت الاسلام جواد نیک بین با اشاره به اینکه مرکز تحقیقات کروز از نقاط قوت این شرکت قطعه سازی است، خاطرنشان کرد: کروز به دنبال توسعه صنعت قطعه سازی، داخلی سازی و صادرات قطعات متفاوت به دنیا است و قطعا از حمایت مجلس برخوردار خواهد بود.

انتهای پیام/

ابداع روش تشخیص و ردیابی سلول های سرطانی برای اولین بار در کشور

تلاش کروز در جهت تولید و اشتغالزایی محسوس است

کالیبراسیون موتور و خودرو در بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه سازی کشور

مرکز تحقیقات و نوآوری کروز به عنوان شتابدهنده تخصصی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد

بزرگترین مرکز تحقیق و نوآوری خودرو (R&I) به زودی در کروز افتتاح می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!