“شغل تان چیست؟ با پورشه تصادف می کنیم!” / اخاذی برادران سودجود در تصادفات ساختگی با پورشه

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران از دستگیری افرادی که با ایجاد تصادف ساختگی با خودرهایی مانند پورشه اقدام به اخاذی می‌کردند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ محمد کالوسی سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره برخورد با متهمانی که با ایجاد تصادف ساختگی اقدام به اخاذی از شهروندان می کردند، گفت: سه برادر با خودروی پژو 405 و تردد در مناطق شمال تهران عمدتاً با خودروهای گران‌قیمت مانند پورشه تصادف ساختگی ایجاد می‌کردند و این تصادفات به نحوی طراحی می‌شد که خودروی مالباخته در آن مقصر شناخته شود.

وی ادامه داد: در تمامی این تصادفات به جز سه مورد بقیه افراد بدون حضور پلیس و تعیین خسارت اقدام به پرداخت خسارت می کردند. فقط در سه مورد افراد به پلیس مراجعه کرده و اعلام کردند که در یک تصادف اقدام به پرداخت خسارت کرده اند. پس از اعلام شکایت این افراد، مأموران کلانتری 123 نیاوران موفق به بازداشت این سه برادر شدند.

گزارش خودرو

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

سرکلانتر یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ افزود: این برادرها پس از ایجاد تصادف، از خودروی پژو 405 پیاده شده و با رانندگان خودروهایی که با آن‌ها تصادف کرده بودند، صحبت کرده و به نوعی آن‌ها را متقاعد می‌کردند که مقصر هستند و از 500 هزار تومان تا سه میلیون تومان از مالباختگان خسارت گرفته بودند.

سرهنگ کالوسی با بیان اینکه این متهمان 67 مورد تصادف ساختگی را انجام داده، تصریح کرد: این متهمان آمار تصادفات را در سررسیدی به ثبت رسانده بودند و در دو ماه اخیر موفق به اخاذی 170 میلیون تومانی از مالباختگان شده بودند.

انتهای پیام/ منبع: ایلنا

فراتر از کاربرد!/ با عجیب ترین آپشن های خودرویی آشنا شوید

سانسور سال های تلخ!/ ترکیب بازار خودروهای وارداتی در سال 1399، ((اگر)) خبری از ممنوعیت واردات نبود

آشنایی با سریعترین خودروهای هیبریدی

معرفی 5 نمونه از گران ترین خودروهای فروخته شده در تاریخ پورشه

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!