ام وی ام 315 پلاس خودروی مورد پسند خانم ها

خودرو ام وی ام 315 پلاس با توجه به ابعاد مناسب و طراحی زیبا و بهینه گزینه ایده آلی برای استفاده شهری به ویژه برای خانم ها است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

خودرو ام وی ام 315 پلاس با توجه به ابعاد مناسب و طراحی زیبا و بهینه گزینه ایده آلی برای استفاده شهری به ویژه برای خانم ها است.

با توجه به سایز خودرو و مجهز بودن این خودرو به دوربین و سنسور عقب، پیدا کردن جای پارک به راحتی برای خانم ها امکان پذیر است.

ظرافت طراحی این خودرو به مراتب از رقبای پا به سن گذاشته اش زیبا تر و جذاب تر به نظر میرسد.

گیربکس این خودرو از نوع چهار سرعته اتوماتیک بوده که در ترافیک های سنگین و رانندگی های شهری راحتی و لذت بیشتری را به همراه خواهد داشت.

امکانات استفاده شده در مدل جدید 315 نسبت به سایر رقبا به روز تر و کاربردی تر بوده که  در این راستا می توان به موارد زیر اشاره کرد.

فرمان برقی /فرمان با طراحی جدید/ کروز کنترل / سیستم پایش فشار باد لاستیکها/ چراغ اتوماتیک/ سامانه کنترل پایداری خودرو موسوم به ESP / طراحی کاملا جدید فضای داخلی/ تریم دو رنگ / صندلی با طراحی جدید / دوربین و سنسور عقب/سانروف و…

با یک ارزیابی و مقایسه این هاچبک شهری با سایر رقبا میتوان متوجه شد که این خودرو گزینه جذابی در این بازه قیمتی است که بخصوص خانم ها هم در بحث طراحی و هم در بحث امکانات علاقه مند به این خودرو می شوند.

یکی از معایب هاچبک ها حجم و فضای کم صندوق عقب آنها بوده که جالب است بدانید حجم صندوق عقب 315 پلاس 450 لیتر است که با جمع شدن صندلی های ردیف عقب این حجم به 1450 لیتر گنجایش می رسد که نسبت به رقبایی نظیر پژو 207 و هیوندای آی 20 از فضای بار بزرگی بهره مند است که در نتیجه خرید های شهری را برای صاحبان این خودرو به ویژه خانم ها راحت تر می کند.

انتهای پیام/

آشنایی با طرح ” خرید و فروش خودروهای کارکرده ” مدیران خودرو در نمایندگی لطفی پور

انتشار نخستین تصاویر نسخه فیس لیفت ام وی ام ایکس 22

ام وی ام ایکس 33، شاسی بلندی اقتصادی و مطمئن

نمایندگی های فروش مدیران خودرو روزهای جمعه هم فعال است

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!